Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją pracy osobom chcącym pracować w Niemczech w opiece przy osobach starszych wymagających opieki. Stworzyliśmy zgrany zespół pracowników. Do problemów każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nasza propozycja skierowana jest do pań i panów z kraju i Ukrainy, które zainteresowane są legalnym zatrudnieniem w Niemczech w opiece nad osobami starszymi. Posiadamy sprawdzone oferty między innymi na terenie Bawari, w takich miastach jak: Germering, Inglostadt, Monachium i innych.

  Od kandydatów do pracy w zawodzie opiekuna osób starszych oczekujemy:
  - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy), - umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  - umiejętność zaakceptowania odmiennej kultury i mentalności podopiecznego,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy,
  - posiadanie zaświadczeń o ukończonych kursach.

  Warunki pracy:
  - kontrakt: umowa zlecenie,
  - podatek płacony w Polsce,
  - organizacja i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora 24h w Niemczech,
  - każdy opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opiekunów są opłacane w Polsce
  - wynagrodzenie od 1200 € netto / mies.
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem oraz posiadających wysokie kwalifikacje, stawka ustalana jest indywidualnie,
  - prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1700 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Najlepszy bus w Polsce »

  Szybki i bezpieczny dojazd w wybrane miejsce w Niemczech jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Już dziś możesz dojechać do naszych zachodnich sąsiadów w niezwykle wygodnych warunkach. Wystarczy jedynie, że wykorzystasz do tego celu najlepsze busy do Niemiec. Takie, które zapewnią Ci przewozy do Niemiec na najwyższym poziomie. Takie, których nie oferuje żadna inna firma. Zatem jeżeli musisz dojechać do Niemiec w najbliższym czasie to skorzystaj z oferty tej firmy. Na pewno nie znajdziesz lepszej w naszym kraju.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Transglutaminaza »

  Zachęcamy Was do skorzystania z szerokiej gamy naszych usług. Na rynku znajdujemy się już od wielu lat, za sprawą czego zyskaliśmy opinie rzetelnej i solidnej firmy wśród osób korzystających z naszych usług. Zapewniamy Wam usługowe mieszanie proszków a także usługowe upakowanie. Naszą główną działalnością są jednak przyprawy. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w produkowaniu mieszanek przypraw dla firm działających w branży spożywczej. Zapewniamy Was, że otrzymacie w naszej firmie artykuły doskonałej klasy, bo chcemy, żebyście byli z nas zadowoleni. Posiadamy wiedzę, że każdy nabywca prawdopodobnie mieć inne oczekiwania, w takim razie nasze mieszanki dobieramy według Waszych oczekiwań. Wystarczy się jedynie do nas zgłosić a oprócz tego opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach. Zachęcamy do kontaktu, o ile macie do nas dodatkowe pytania. Nasi personel są do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 27 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Stare banknoty »

  Dla wszystkich osób, które chciałyby sprzedać nieaktualne marki niemieckie, nieaktualne funty czy też pozostałe wycofane z użytkowania banknoty - powstała firma 'Wycofane Banknoty'. Jesteśmy w stanie skupić wycofane banknoty z wielu krajów świata, o czym można dokładnie przeczytać na stronie internetowej. Nasza firma płaci za wycofane banknoty gotówką zgodnie z przelicznikiem, który podany jest na stronie. Atrakcyjne ceny za skup gwarantuje nasze wieloletnie doświadczenie na rynku obrotu walut wycofanych. Charakteryzuje nas to, że kupujemy banknoty, których inni nie chcą przyjąć - uszkodzone, wytarte, brudne, wyprane bądź zniszczone za pomocą innego sposobu. Stawki za skup są wtedy adekwatne do stanu banknotu. Ponadto trudnimy się skupem złota, srebra a także złotych monet. Placówka otwarta jest od poniedziałku do soboty, a znajduje się w Warszawie na ulicy Kobielskiej 23.

  Data dodania: 27 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Usługi geodezyjne »

  Potrzebni są Tobie geodeci? Serdecznie zachęcamy do przedsiębiorstwa Plot-Geo, która funkcjonuje natychmiast od dłuższego już czasu na rynku. Geodezja jest zawiłą dziedziną, której trzeba ofiarować prawidłowo multum pracy. Wprawdzie my do perfekcji wywiązujemy się ze swoich zadań a oprócz tego śmiało możecie na nas liczyć. Turek a oprócz tego w dobrym stanie powiat turecki to miejsca, gdzie można spotkać naszych pracowników. Do współpracy namawiamy małe, średnie a także duże firmy, które chcą zrobić konkretne badania geodezyjne. My a oprócz tego naszej dobrej jakości utensylia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Świadczymy takie prace, jak geodezyjna obsługa budowy, pomiary przemieszczeń i również odkształceń, montaż osnów geodezyjnych, klasyfikacja gruntów, wznowienie znaków granicznych a oprócz tego sporo innych. Będzie nam bardzo przytulnie, jeżeli powierzycie nam własne zlecenie.

  Data dodania: 27 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Http://pictura.com.pl : Wizualizacje wnętrz »

  Pictura jest studiem graficznym, które swoją siedzibę ma w jednym z najatrakcyjniejszych polskich miejscowości - Lublinie. Specjalizuje się przede wszystkim w realizacji fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych, które całkowicie są w stanie odzwierciedlać pomysły jak i koncepcje projektantów czy też artystów. Pictura tworzy zresztą nie tylko wizualizacje architektoniczne, lecz też wizualizacje towarów, wizualizacje wnętrz czy sprawdzające się w wielu firmach wizualizacje przemysłowe. Za sprawą jej usługom każdy jest w stanie z łatwością sprawdzić, jak naprawdę zaprezentuje się jego sprecyzowany projekt, iżby ewentualnie nanieść na niego niewielkie poprawki czy cokolwiek w nim zmienić. Dobrze wykonana Wizualizacja architektoniczna powinna być jednym z pierwszych etapów procesu tworzenia nowych budynków albo rzeczy.

  Data dodania: 21 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Serwis klimatyzacji ostrów wielkopolski »

  Jeśli pragniecie w swoim domu czy też w przedsiębiorstwie zainstalować wydajną klimatyzację, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przedsiębiorstwem, która obecnie od bardzo dawna działa na rynku a oprócz tego perfekcyjnie zna się na takich sprzętach. Chłodnictwo w Koninie - prowadzimyoferujemy|zapewniamy|wykonujemy} składanie komór chłodniczych a oprócz tego mroźniczych. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie również zrobić regały a także lady chłodnicze, systemy sterowania urządzeń chłodniczych a także bez liku innych. Głównie tworzymy wprawdzie montaż klimatyzacji w Kaliszu. Wskazane jest nawiązać z nami współpracę, bo gwarantujemy indywidualne podejście do wszystkich zleceń. Z początku poznamy Państwa oczekiwania, a my w dostosowany sposób przypasujemy unikalne rozwiązanie technologiczne, z którego będziecie w najwyższym stopniu zadowoleni. Miło zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 21 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Tłumacz przysięgły hiszpański Warszawa »

  Biuro tłumaczeń Iberica zaprasza do zaznajomienia się z ofertą. Jako profesjonalista wykonuje tłumaczenia hiszpański na nasz język polski. Wszystko wykonuje sprawnie oraz w taki sposób wszystko było należycie przetłumaczone. Realizuje przysięgłe tłumaczenia, zarówno dla instytucji państwowych, jak a także dla klientów prywatnych. Powinno się zaufać mojemu doświadczeniu, które pozwala mi dostarczyć Wam tłumaczenia rzetelne, o wysokiej jakości. Korespondencja handlowa, umowy, opinie, teksty medyczne, korespondencja zwykła i sporo innych dokumentów - bardzo chętnie zajmę się tłumaczeniem najróżniejszych pism, które znalazły się w Waszych rękach. Zapraszam do kontaktu, w toku którego ustalimy warunki współpracy. Możecie liczyć na dostarczenie dokumentów w terminie, który będzie dla Was dogodny.

  Data dodania: 21 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Drukowanie Białystok »

  Doświadczenie, konkretne umiejętności jak również indywidualne podejście do wszystkich klientów to znak rozpoznawczy naszej drukarni. Przykładowymi usługami jakie wykonujemy są zdjęcia do dokumentów Białystok, plakaty czy też kalendarze. Dla prowadzonej przez nas firmy drukowanie Białystok to nie tylko praca, ale również spora przyjemność, gdyż staramy się realizować niestandardowe projekty. Druk Białystok oferowany przez prowadzoną przez nas firmę jest przy zastosowaniu wysokiej jakości maszyn. Dzięki temu możemy podjąć się realizacji nawet bardzo trudnych zleceń. W związku z tym każdego komu potrzebne są wydrukowane projekty graficzne Białystok serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą realizowanych przez nas usług.

  Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Zakładanie ogrodów Białystok »

  Fakt posiadania ogrodu to rzeczywiście interesująca sprawa, jednak jeżeli chce się nim cieszyć czy też być pewnym jego jakości to trzeba pamiętać o odnalezienie firmy, która robi zakładanie ogrodów Białystok. Taka usługa jest naprawdę ważna gdyż dzięki niej właśnie każdy ogród Białystok będzie mógł wyglądać dobrze. Jednak trzeba pamiętać, że nie każdy projekt ogrodu Białystok będzie w stanie pasować do każdego ogrodu. Powinno się pamiętać, że odpowiedni projekt może być naprawdę istotny. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą oferowanych przez nas usług, które obejmują nawadnianie Białystok, zakładanie ogrodów, robienie projektów czy też wiele innego rodzaju usług związanych z ogrodami. Każdy będzie z realizowanych przez nas usług zadowolony.

  Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Sala do wynajęcia Dąbrowa Górnicza »

  Organizacja fajnej imprezy to wcale nie łatwa sprawa. Jedną z najbardziej istotnych spraw jest sprawdzona sala do wynajęcia Sosnowiec. Tego rodzaju sala musi być odpowiednio duża i być fajnie wystrojona, w związku z tym warto wybrać naszą salę. Dysponujemy przetestowaną obsługą, naprawdę dużą ilością stolików bądź też naprawdę doświadczonymi kucharzami. Potrafimy zagwarantować, że nasza sala na imprezy Będzin to cudowne miejsce zarówno na zorganizowanie niedużych imprez na niewielką ilość gości, ale również ogromnych wesel. Zawsze negocjujemy ceny jak również zakres usług, który oferujemy z osobami chcącymi skorzystać z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasza sala do wynajęcia Dąbrowa Górnicza każdemu da możliwość bawić się na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 19 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Znakomite kable koncentryczne »

  Zachęcam do obejrzenia prowadzonej przez nas strony, na której znajdą Państwo m. in. kable koncentryczne, które są odporne na zakłócenia sygnału w sieci a oprócz tego wytrzymałe na zniszczenie. Dodatkowo zakup tego kabla nie przyniesie sporych kosztów. Na stronie firmowej mogą Państwo wydobyć też ofertę telewizji, a jest to telewizja ip - telewizja przyszłości. Zawarte są w niej szerokiej gamy usługi dodatkowe. TV ip to tzw. telewizja internetowa. Tak aby uzyskać więcej informacji na ten temat, powinno się wejść na naszą stronę, gdzie wszystko pokazane jest krok po kroku. Można poza tym skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy w trosce o jakość świadczonych usług pomogą klientom wybrać pasującą dla nich propozycję. Należałoby zapoznać się z naszymi ofertami, które ułatwiają życie codzienne. Nasze artykuły to komfort dla klientów.

  Data dodania: 15 12 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: