Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją pracy osobom chcącym pracować w Niemczech w opiece przy osobach starszych wymagających opieki. Stworzyliśmy zgrany zespół pracowników. Do problemów każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nasza propozycja skierowana jest do pań i panów z kraju i Ukrainy, które zainteresowane są legalnym zatrudnieniem w Niemczech w opiece nad osobami starszymi. Posiadamy sprawdzone oferty między innymi na terenie Bawari, w takich miastach jak: Germering, Inglostadt, Monachium i innych.

  Od kandydatów do pracy w zawodzie opiekuna osób starszych oczekujemy:
  - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy), - umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  - umiejętność zaakceptowania odmiennej kultury i mentalności podopiecznego,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy,
  - posiadanie zaświadczeń o ukończonych kursach.

  Warunki pracy:
  - kontrakt: umowa zlecenie,
  - podatek płacony w Polsce,
  - organizacja i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora 24h w Niemczech,
  - każdy opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opiekunów są opłacane w Polsce
  - wynagrodzenie od 1200 € netto / mies.
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem oraz posiadających wysokie kwalifikacje, stawka ustalana jest indywidualnie,
  - prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1700 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Lokalizacja pojazdów GPS »

  System zdalnego nadzoru pojazdów, zwany SAT-DOG, to możliwość monitoringu własnej floty pojazdów i nadzorowania ich przez 24 godziny na dobę. System pozwala zebrać niezbędne informacje i dane, które następnie zobrazowane są na stronie internetowej. Urządzenie pozwala zlokalizować miejsce położenia pojazdu, a także kluczowe informacje o samochodzie, pomiary oraz czujniki alarmowe.

  Dzięki systemowi, który pozwala natychmiastowo dowiedzieć się o konkretnym położeniu swojej floty pojazdów, można zarządzać nimi bez wychodzenia z domu. To także istotna kwestia bezpieczeństwa. System SAT-DOG został opracowany i wyprodukowany przez firmę DEST, która reaguje na potrzeby klientów, dostarczając wciąż nowych, lepszych rozwiązań.

  Terminal SAT-DOG, który umożliwia lokalizację pojazdów, rejestruje je na podstawie wybranych ustawień, mianowicie na podstawie startu silnika, zatrzymania silnika, co określony czas lub pokonany dystans, a także co zmianę wektora ruchu. Posiadając wiele pojazdów można bez problemu pogrupować je odpowiednio w systemie, dzięki czemu monitoring wskaże tylko te wybrane. Ponadto w historii zapisuje się również każda poszczególna lokalizacja, w której zarejestrowano pojazdy.

  Innowacyjne urządzenie pozwala monitorować swoje pojazdy również pod kątem ilości paliwa w baku lub ilości paliwa zatankowanego przez kierowcę. System posiada klasę 10, co oznacza, że wskazuje on na liczbę dokładną, co do 10%. Firma oferuje także możliwość zamontowania sondy paliwa w baku, dzięki czemu będzie można dokładniej i precyzyjniej odczytać dane dotyczące paliwa.

  Zachęcamy do zapoznania się z systemem monitorowania pojazdów SAT-DOG, a także do odwiedzenia oficjalnej strony producenta, na której znajdują się szczegółowe informacje o urządzeniu.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Najlepszy bus w Polsce »

  Szybki i bezpieczny dojazd w wybrane miejsce w Niemczech jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Już dziś możesz dojechać do naszych zachodnich sąsiadów w niezwykle wygodnych warunkach. Wystarczy jedynie, że wykorzystasz do tego celu najlepsze busy do Niemiec. Takie, które zapewnią Ci przewozy do Niemiec na najwyższym poziomie. Takie, których nie oferuje żadna inna firma. Zatem jeżeli musisz dojechać do Niemiec w najbliższym czasie to skorzystaj z oferty tej firmy. Na pewno nie znajdziesz lepszej w naszym kraju.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Czas na zwiedzanie. »

  Wakacje są okazją do zwiedzania i odkrywania nowych miejsc. Dla mieszkańców Pomorza jest to dobry sposób na aktywny wypoczynek i zwiedzanie różnych miejsc. Busy do Niemiec, które oferują nam swoje usługi wyszły naprzeciw oczekiwaniom. Poprzez umówienie się telefoniczne lub sms, kierowca odbierze nas z miejsca wskazanego i przewiezie do innego. Opcja dla aktywnie odpoczywających i chcących zwiedzać różne zakamarki miast. Zabiorą też bez problemu nasz bagaż i pomogą w przemieszczaniu się po świecie. Kościerski bus zapraszamy.

  Data dodania: 04 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Serwety na stół »

  Wytwórca kołder Morfeusz zaprasza do współpracy. Jeśli poszukiwane są przez was kołdry a oprócz tego ręczniki doskonałej jakości, to koniecznie musicie zaznajomić się z naszą ofertą. Naszą specjalizacją są artykuły, które dedykowane są dla hoteli, dla ośrodków SPA oraz podobnych placówek. Mamy nadzieje, że nasza szeroka oferta spełni Wasze wymagania. Nie mówiąc o wysokiej jakości kołder, poduszek, ręczników odpornych na czyszczenie w 90 stopniach C, oferujemy Wam również pokrowce na krzesła, serwety na stół. W naszym katalogu produktowym znajdziecie również bieliznę łazienkową dla swoich gości hotelowych. Szlafroki, maty łazienkowe, kapcie w różnych wzorach a oprócz tego bez liku innych - przedsiębiorstwo Morfeusz w rzeczywistości stara się, ażeby każdy z Was otrzymał u nas to, po co przyszedł. Namawiamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy szczegółowo zaprezentują Wam naszą ofertę.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Www.jt.com.pl wyposażenie stacji benzynowych »

  Jeśli szukacie najwyższej jakości wyposażenia do swojego sklepu, czy nawet do swojej restauracji, to śmiało możecie liczyć na naszą firmę. Naszą misją jest zagwarantowanie Wam tylko dobrych oraz solidnych sprzętów, które są bezproblemowe oraz szczególnie bezpieczne w użytkowaniu. Polecamy Wam również regały sklepowe o różnorakich wymiarach, które po mistrzowsku sprawdzą się nie tylko w sklepach, bądź w wielkich hipermarketach, ale również na stacjach benzynowych. Nie zapominamy także o hotelach, ośrodkach SPA, restauracjach, kawiarniach, które mogą u nas zamówić stoły, krzesła, umeblowanie kuchenne, meble na zaplecza. Wyposażamy także takie miejsca, jak archiwa, lub galerie, które otrzymają u nas dobrej jakości meble chociażby do przechowywania wszystkich dokumentów. Wszystkim firmom proponujemy nowoczesne rozwiązania.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Najlepsze drzwi szklane przesuwne »

  Przedsiębiorstwo Villa Glass Studio to jedna z nielicznych firm w kraju, która proponuje swoim klientom modne i również stylowe drzwi szklane w bardzo przystępnej cenie. Oryginalne szklane drzwi przesuwne znakomicie sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach a także pomieszczeniach użyteczności publicznej. Szkło artystyczne po bardzo długiej przerwie kolejny raz powraca do mody, dlatego też warto jak najszybciej sprawdzić nasze nietuzinkowe drzwi szklane. W naszej niemałej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo także szklane barierki, wytrzymałe stoły oraz stoliki i również przepiękne szklane obrazy, które są w stanie odmienić oblicze nawet w najwyższym stopniu ponurych pomieszczeń. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo dokładnie zaznajomić się z pełną ofertą naszej firmy i również obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Dobra zaślepka z gwintem »

  Nasza firma Plast Trading Sp. z o. o. została założona w 1998 roku w Lipce. Już wtedy naszym kluczowym obszarem działania było wprowadzanie na krajowy rynek elementów z tworzyw sztucznych. Dziś paramy się dystrybucją także takich towarów, jak regulator wysokości bądź tuleja dystansowa. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy z branży meblarskiej, które wykorzystują nasze artykuły. Naszą misją jest zagwarantowanie każdemu z naszych klientów elementów jak wysokiej klasy. Dokładamy wszelkich starań, by nasze relacje z klientami były dobre aktualnie od początku współpracy - za sprawą tego możemy akuratnie dostosować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb każdego z nich - zazwyczaj zarówno warunki sprzedaży, dostawy lub koszty transportu są dopasowywane do danego zamówienia. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją!

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Profesjoanalna obróbka skrawaniem »

  Zachęcamy Was do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Naszą specjalizacją są usługi tokarskie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, za sprawą czego jesteśmy w stanie wykonać różnorakie usługi. Nasze duże doświadczenie sprawiło, że cieszymy się sporym uznaniem między naszych klientów. Was też zapraszamy do współpracy. Otrzymacie u nas specjalistyczne koła zębate, które zrobione są z ogromną starannością oraz dokładnością. Wykonujemy także szlifowanie bezkłowe, a oprócz tego zlecenia na toczenie detali w dużych seriach. Do perfekcji znamy się na uzyskiwaniu gwintów o różnych wielkościach. Mikromat to specjalistyczna firma, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Toteż zachęcamy Was do współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy szczegółowo opowiedzą Wam o naszej ofercie.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Rury kanalizacyjne »

  Nasza firma działa już od od prawie dwóch dekad na naszym rynku. Jako firma Europrofil dokładamy sporo pracy by łączyć manipulację tworzyw sztucznych z ekologią. Jesteśmy uznanym w północnej Polsce odbiorcą ścinek poprodukcyjnych PVC-U. Ścinki te są u nas poddawane procesowi odzysku tak aby później wykorzystać je w naszych artykułach bądź sprzedawać je producentom grodzic, parapetów, profili okiennych i również pozostałych wyrobów. Wchodząc w posiadanie nasze towary mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz poczucie że wspólnie dbamy o nasze środowisko. Naszą jakość potwierdzają certyfikaty, świadectwa jakości a także deklaracje zgodności. W swojej ofercie mamy w szczególności przyłącze kanalizacyjne, rury kanalizacyjne wewnętrzne a oprócz tego zewnętrzne oraz rury trójwarstwowe z rdzeniem spienionym o różnych rozmiarach. Zapewniamy Wam do tego profile PCV pasujące do wielu systemów okiennych wykorzystywanych w naszym kraju.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Zestawy przemysłowe »

  Chcesz nabyć ogumienie do swoich artykułów? To doskonale się składa, gdyż nasza przedsiębiorstwo para się dystrybucją kół najróżniejszego rodzaju. Oferujemy takie produkty jak koło stałe, koło obrotowe, koła meblowe a oprócz tego podobne artykuły. Cały nasz asortyment możesz znaleźć na naszej witrynie internetowej. Wszystkie produkty są doskonałej klasy i również co niezmiernie istotne po konkurencyjnych cenach. Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasza fachowa załoga chętnie udzieli Państwu wszelkiej pomocy i odpowie na każde nurtujące Was zapytania. Trzeba mieć jedynie z tyłu głowy myśl, że pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16, wiec zachęcamy do kontaktu w tym przedziale. Nasz sklep daje możliwość zaoszczędzenia na przesyłce już przy zakupie za ponad 600 złotych, przesyłka jest wówczas całkowicie bezpłatnie. O ile zainteresowała Was nasza oferta to zapraszamy do kontaktu telefonicznego i na witrynę.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Garaże blaszane Kraków - sprawdź »

  Firma Super Garaże trudni się profesjonalną produkcją garaży z blachy, i różnego typu hal, kiosków, a także domków ogrodowych o różnorakiej wielkości. Jest w stanie wykonać każdy garaż blaszany, zarówno według standardowego, jak i również nietypowego projektu. Specjalnością firmy są garaże z blachy akrylowej i również ocynkowane. Każdy projekt może być dopasowany do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo Super Garaże stawia satysfakcję a oprócz tego zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Wykonywane przez nią garaże cechują się wysoką jakością oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Przy ich produkcji wykorzystuje się jedynie wysokogatunkowe, sprawdzone materiały. Wszystko to sprawia, że firma Super Garaże jest w stanie zaoferować swoim kontrahentom doskonałe garaże w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow

  Wydajny bio płyn do mycia toalet »

  Sprzątanie mieszkania aktywnością wykonywaną nierzadko i przez niemało ludzi niemal w każdym typu budownictwa. Jesteśmy przedsiębiorstwem które doskonale wie, jak niekorzystny wpływ na przyrodę mogą posiadać wszystkie artykuły do sprzątania stosowane do czyszczenia najróżniejszych powierzchni a także urządzeń. W szeregu przypadków czyszczonymi rzeczami są na przykład okna, wskutek tego wyszliśmy do naszego klienta z polecanym produktem. Jest to ekologiczny płyn do czyszczenia okien. Ma on specjalistyczne właściwości czyszczące przy jednoczesnym braku negatywnego wpływu względem otoczenia. Jesteśmy w posiadaniu też bio środek do szorowania wc, który działa w mgnieniu oka, ale bez szkodliwego wpływu na przyrodę Zdajemy sobie sprawę, jak niezwykle ważne jest, aby nie niesprawiedliwie traktować otoczeniu wykonując codzienne prace, przykładowo przy czyszczeniu. W związku z tym dostosowujemy ofertę naszej firmy do tego tematu.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: