Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Manometry glicerynowe - XDrive.pl »

  Przedsiębiorcy poszukujący przystępnej cenowo aparatury pomiarowej do zastosowań przemysłowych oferta firmy Xdrive z pewnością przypadnie do gustu. Firma sprzedaje wiele kategorii urządzeń z segmentu AKPiA, w tym separatory mleczarskie i różne rodzaje czujników przemysłowych, zawory bezpieczeństwa i inne.
  Szukasz firmy, która sprzedaje markowe zawory bezpieczeństwa? Zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Xdrive, jednego z największych dystrybutorów automatyki przemysłowej na terenie naszego kraju. Jedną ze specjalności firmy są różne rodzaje czujników, w tym czujniki poziomu, wilgotności, ultradźwiękowe i wiele innych.

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Logopeda Sandra Dobrowolska - leczenie wad wymowy »

  Jak widać po tytule Pani Sandra Dobrowolska to logopeda i zajmuje się leczeniem wad wymowy zarówno dzieci jak i dorosłych. Przyjmuje w miejscowości Łódź w gabinecie logopedyczno-terapeutycznym. W swojej pracy stawia przede wszystkim na efekt. Dzięki bardzo dobremu podejściu do dzieci naukę traktują one jak zabawę a efekty widać, że tak powiem ekspresowo. Na stronie internetowej o której tu mowa znaleźć można również etapy rozwoju mowy dziecięcej, przydatne informacje, które pomogą podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Znaleźć można również wskazówki jak pomóc w rozwoju mowy u dziecka. Po więcej proszę udać się na stronę www.

  Data dodania: 05 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Inwestycje za granicą Hiszpania »

  Zagraniczne rynki nieruchomości są w tej chwili na topie. Dubaj, Turcja, Portugalia i Bułgaria kusza inwestorów. Ale najpopularniejszym krajem do kupna domu lub willi pozostaje Hiszpania. A Andaluzja jest najlepsza w tym względzie. Z nasza pomocą znajdziesz wymarzoną posiadłość lub rezydencję w Hiszpanii i zamieszkasz w niej jeszcze tego lata. Przejrzyj oferty z Home Marbella, kup dom w Hiszpanii. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  LIK Czarter jachtów »

  Pragniesz zobaczyć Mazury z wodnej perspektywy? Aby poznać miejsca najbardziej warte zobaczenia i zapamiętać widoki czarteruj jacht. Jeśli chcesz podpisz umowę czarterową nawet na kilka tygodni. Czarter w firmie zapewnia ci bezpieczeństwo i spokój podczas rejsu. W katalogu lik-czarter znajdziesz jachty przeznaczone dla osób z uprawnieniami, jak również łodzie motorowe, którymi pływać może każdy. Dostępność wielu modeli zapewnia, że każdy odszuka łódź odpowiednią dla jego potrzeb; niezależnie od celu Twojej podróży, czy czasu trwania rejsu.

  Data dodania: 05 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl »

  Kancelaria Effect, to najskuteczniejsza kancelaria odszkodowawcza w Krakowie. Nikt tak jak my nie potrafi poprowadzić sprawy o odszkodowanie za potrącenie pieszego. Równie dobrze uzyskujemy odszkodowanie za potrącenie rowerzysty. Nie obce są nam także sprawy o zadośćuczynienie z OC sprawcy wypadku po śmierci osoby najbliższej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy sprawy z obszaru całej Polski. Szybko i skutecznie!

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Czyszczenie maszyn i urządzeń »

  Czyszczenie suchym lodem jest coraz częściej wykonywane dla firm które zajmują się produkcją przemysłową i odlewniczą. Nie można się temu dziwić ponieważ sam proces czyszczenia suchym lodem jest ekologiczny. Podczas wykonywanego czyszczenia nie są używane żadne środki chemiczne, które zatruwają środowisko. W trakcie czyszczenia nie powstaje wilgoć dlatego można usługę wykonywać nawet podczas włączonej taśmy produkcyjnej a to generuje oszczędności. Technologia czyszczenia suchym lodem znana jest od dawna niemniej jednak na drodze postępu technicznego stanął brak dostępu do granulatu suchego lodu. Obecnie granulat suchego lodu fi 3 mm jest dostępny w każdej chwili dlatego też coraz więcej jest wykonywanych tego typu usług. Technologia czyszczenia suchym lodem stosowana jest do czyszczenia maszyn w przemyśle spożywczym i wytwórczym. Ze względu na to, że granulat suchego lodu wylatując pod olbrzymim ciśnieniem z dyszy maszyny czyszczącej zamraża cała warstwę, którą należy usunąć nie powstają lotne zanieczyszczenia, które mogą się przyczynić do zagrożenia biologicznego. Czyszczenie wykonywane jest również w odlewnictwie, przemyśle chemicznym oraz wszędzie tam gdzie na powierzchni oczyszczanej nie mogą powstawać rysy i pęknięcia. Z powodzeniem czyszczenie wydmuchiwanym granulatem suchego lodu wykonywane jest po pożarze kiedy to należy usunąć z drewna warstwę smoły oraz spalonego drewna. Substancje lotne w trakcie czyszczenia zostają zamrożone dzięki czemu pył nie rozprzestrzenia się na pozostałe pomieszczenia.

  Data dodania: 21 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Insert »

  Oprogramowanie Insert cieszy się dużą popularnością wśród firm. Bardzo wiele przedsiębiorstw decyduje się na zakup właśnie takiego rozwiązania, gdyż jest ono nie tylko przystępne cenowo, ale również bardzo funkcjonalne. Dodatkowo oprócz samych programów handlowych, księgowych, kadrowych producent oferuje nam usługę telekonsultanta- czyli wsparcia telefonicznego do programu.

  Data dodania: 10 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Norma PRO »

  Norma PRO, spośród wszystkich dostępnych na rynku programów kosztorysujących pochwalić się może największą popularnością wśród ludzi pracujących w branży kosztorysowania budowlanego. Bogate funkcje, które wykorzystywane są zarówno w dużych organizacjach jak i małych rodzinnych biznesach wysuwają ją na czołówkę systemów tego typu w kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Skup łożysk »

  Będąc pracodawcą trzeba liczyć się z podejmowaniem wielu poważnych decyzji. Niestety wiele sytuacji wymaga tego, aby zdecydować się na coś natychmiastowo. Wówczas tak naprawdę podejmuje się szczególnie wielkie ryzyko. Czasem jest ono opłacalne, tudzież bywa również i w ten sposób, iż skutki są dość opłakane. Powszechnym błędem właścicieli jest wyrzucanie czegoś, a już wyjątkowo nowych części do maszyn. Polecamy skup łożysk, który proponuje korzystne stawki. Do każdego klienta podchodzi się tam indywidualnie. Poza tymże nie trzeba przyjeżdżać do siedziby, ponieważ pracownik przyjedzie niezależnie od tego, gdzie Państwo mieszkają w Polsce. Gorąco namawiamy do zaczerpnięcia z oferty. Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego, drogą mailową albo za pomocą formularza.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Skup łożysk »

  Prowadzenie własnej działalności na pewno nie jest niczym prostym, gdyż wiąże się z tym wielką odpowiedzialnością oraz to w rozmaitych aspektach. Bez kwestionowania trzeba dbać o towar, jaki się wykorzystuje do produkcji czegoś. Jest to wyjątkowo w mechanice. Albowiem bardzo wiele części, jakie na chwile teraźniejszą się nam nie przydają toż będzie można wykorzystać później. Poza tymże zamiast wyrzucać toż należałoby na tym zarobić poprzez sprzedaż. Korzystne ceny proponuje skup łożysk nowych w oryginalnych opakowaniach, bądź bez nich. Wówczas do Państwa przyjeżdża pracownik oraz dokonuje wyceny. Wszystko uzależnione jest od owych składników jak: rodzaj łożyska, ich dostępność na rynku, a jeszcze waga. Niezmiernie serdecznie zapraszamy do zastosowania z oferty. Zapewniamy gwarancję, iż będą Państwo usatysfakcjonowani.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Skup łożysk »

  Coś co z pozoru może się wydawać dla nas bezwartościowe toż dla kogoś będzie jak najbardziej przydatne. Takowa sytuacja jest jedną z najtrafniejszych form zarobku. Niestety sporo osób zamiast coś sprzedać to bez zastanowienia się po prostu wyrzuca pieniądze. Skoro posiadają Państwo nowe łożyska, a już szczególnie owych producentów jak: Koyo, Timken, SKF, FAG, NTN, jednakowoż SNR toż polecamy skup łożysk, jaki jest gwarancją rzetelnej wyceny. Co istotne to łożyska nie muszą być w oryginalnych opakowaniach. Gdyż pracownik skupu przyjeżdża do Państwa i stwierdza które to są typy i numery seryjne łożysk. Jest toż fundamentem do owego, iżby wycenić towar, który skupuje się na kilogramy. Na stronie elektronicznej: lozyska-skup. pl mogą Państwo szerzej zapoznać się z ofertą. Zamieszczono tam jednocześnie wszelakie konieczne dane do kontaktu.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Wideofilmowanie toruń »

  Związek pomiędzy kobietą a mężczyzną jest czymś co niezmiernie ciężko określić. Tu wszystko zależy przede wszystkim od podejścia. Niewątpliwie dla trwałości uczucia musi pojawić się miłość. Toż ona jest podstawą wszystkiego, ale również wymaga ciągłej pielęgnacji. Bez starania się nie ma najmniejszej mowy o tymże, żeby mówić o szczęśliwym związku. Ewidentnie niezwykłym zatwierdzeniem miłości jest zawarcie związku małżeńskiego. Wtenczas wideofilmowanie toruń jest jak najbardziej wskazane, ponieważ dzięki niemu uzyskamy pamiątkę do końca życia. Przeto niezmiernie serdecznie zalecamy nawiązać współpracę z Vivi STUDIO. Specjalistów owej działalności pasjonuje filmowanie oraz fotografowanie emocji pomiędzy ludźmi oraz opowiadanie ich historii. Mają oni niezmiernie wielkie doświadczenie. Więcej wiadomości, tudzież także portfolio na: vivistudio. pl.

  Data dodania: 13 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Kompleksowy montaż paneli słonecznych »

  Alternatywne sposoby pozyskiwania energii stają się coraz z większym natężeniem popularne, a pośród nich prym wiedzie energia ze Słońca. W odpowiedzi na rozwijający się trend nasza spółka oferuje części składowe elektrowni słonecznych. Po mistrzowsku zdajemy sobie sprawę, że efektywne wykorzystanie słońca do produkcji energii elektrycznej jest możliwe jedynie wtedy, gdy moduły fotowoltaiczne zbierające energię w postaci fotonów wykonane są z materiałów zapewniających najwyższy stopień absorpcji. Tym samym nasze towary składają się z jedynie sprawdzonych komponentów. Produkujemy również inne konstrukcje pod elektrownie słoneczne, które są niezbędne do procesu konwersji energii z jednej postaci w drugą. Niemałe doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam na dostarczenie artykułów, spełniających wszelkie oczekiwania naszych klientów.

  Data dodania: 12 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Profesjonalne strzyżenie męskie Warszawa »

  Spółka Barber Shop Poland to doświadczony salon barberski, który oferuje fachowe strzyżenie męskie. Nasze salony znajdą Państwo w takich miejscowościach jak: Warszawa, Toruń, Katowice a oprócz tego Włocławek. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, z tej racji jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów. Korzystamy wyłącznie z dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji. Specjalizujemy się przede wszystkim w stylizacji brody a także włosów. Namawiamy także bardzo serdecznie do naszej nowoczesnej Akademii Barberingu, dzięki której mogą Państwo nauczyć się zawodu od podstaw. Nasze szkolenia z zakresu barberingu a oprócz tego fryzjerstwa męskiego to doskonała oferta dla tych osób, które chcą znacząco zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Dołączcie już teraz do grona naszych ukontentowanych klientów oraz skorzystajcie z naszych usług.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Płot łupany »

  Firma Płoty Ogrodowe to najlepsza klasa w rozsądnych cenach. Długoletnie doświadczenie i surowce z polskich upraw są gwarancją satysfakcji naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne a oprócz tego naturalne wyroby, które cechuje najlepsza wytrzymałość a oprócz tego jakość wykonania, dzięki czemu będą służyć przez długie lata. Mata wiklinowa wytwarzana z nieokorowanej wikliny znakomicie sprawdzi się, jako osłona na balkon, lub jako element ogrodzenia z wikliny, który lecz i efektywnie zasłoni oraz zapewni intymność, ale także ochroni przed kurzem, wiatrem a także śniegiem. Maty są odporne na zmienne warunki atmosferyczne przez cały rok, a do tego nie wymagają dodatkowych zabiegów konserwujących. Płot łupany, który także znajduje się w naszej propozycji, wykonujemy z leszczyny. Nada on charakteru rustykalnego posesji, bądź sprawdzi się też, jako ogrodzenie stawu czy działki uprawnej. Płoty z łupanej leszczyny o identycznych właściwościach, co droższy kasztanowiec, nie wymagają impregnacji i gwarantują dobrą wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Znaczny wybór płotów w różnorakich wymiarach pozwoli Państwu na szybkie dopasowanie do potrzeb, dlatego zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją.
  .

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Wysokiej klasy piły do metalu »

  Nasz nowoczesny sklep internetowy to doskonała oferta dla wszystkich tych osób, które chcą nabyć niezawodne noże krojcze z najwyższej światowej półki. Ciągle podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, z tej przyczyny możemy zaproponować swoim klientom artykuły, których próżno szukać w innych sklepach internetowych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem przedsiębiorstwa Wood-Mizer, która na całym świecie charakteryzuje się bardzo dużym zainteresowaniem. Tylko u Nas mogą Państwo zamówić bez potrzeby wychodzenia z domy piły do metalu, piły tartaczne, piły stolarskie a także piły tarczowe. Jeśli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie sprzęt wybrać z naszej bogatej oferty sprzedażowej to służymy profesjonalnym doradztwem. Osoby, które preferują tradycyjne zakupu namawiamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Wysokiej klasy zgrzewarki kątowe z tunelem »

  Firma Euronik jest dystrybutorem wysokiej jakości maszyn do pakowania. Będąc jednym z większych specjalistów w tej branży dokładamy wszelkich starań by sprzedawane przez nas urządzenia spełniały tylko najwyższe standardy. W naszej ofercie znajdą Państwo lecz i specjalistyczne automaty i również zgrzewarki, lecz oraz wszelkie akcesoria do nich. Oferujemy również bardzo mocną folię termokurczliwą, której jakość jest już dobrze znana naszym Klientom. Wypracowana przez nas pozycja, jaką jak wiadomo piastujemy zobowiązuje nas do dokładania coraz to większych starań do dalszych działań. Wieloletnie, ciężko wypracowane doświadczenie wpływa na stale powiększające się krąg klientów a także ich wysoki stopień zadowolenia. Nie boimy się wyzwań i również nieustannie przesuwamy granicę wdrażając jeszcze to nowsze technologie. Działamy nie tyle na rynku lokalnym, na którym nasza reputacja jest w tym momencie dobrze znana, ale i również ogólnokrajowym. Z zapałem pomożemy i również Państwu. W razie nurtujących pytań, zachęcamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Tłumaczenie polsko francuskie »

  Obecne czasy dostarczają ludziom ciąg opcji. Jest toż widoczne w tym, że właściwie nie ma żadnych poważnych przeszkód, aby wyjechać za granicę. Ludzie jeżdżą w różnorakim celu. Często jest to urlop, czy chęć zagwarantowania sobie i rodzinie lepszego bytu. Przynajmniej dziś większość porozumiewa się po angielsku to tak właściwie nie jest on tak łatwy jakby mogło się wydawać. Gdyż często kontakty międzynarodowe przybierają urzędowy charakter, a toż wiąże się ze znajomością języka na szczeblu zaawansowanym. Przeto zalecamy tłumaczenie polsko angielskie przeprowadzane przez biuro tłumaczeń MTR. Na swym koncie ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Oferta jest potężna i posiada pomiędzy innymi: tłumaczenia ustne, pisemne, symultaniczne, przysięgłe i mnóstwo innych.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: