Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Czyszczenie maszyn i urządzeń »

  Czyszczenie suchym lodem jest coraz częściej wykonywane dla firm które zajmują się produkcją przemysłową i odlewniczą. Nie można się temu dziwić ponieważ sam proces czyszczenia suchym lodem jest ekologiczny. Podczas wykonywanego czyszczenia nie są używane żadne środki chemiczne, które zatruwają środowisko. W trakcie czyszczenia nie powstaje wilgoć dlatego można usługę wykonywać nawet podczas włączonej taśmy produkcyjnej a to generuje oszczędności. Technologia czyszczenia suchym lodem znana jest od dawna niemniej jednak na drodze postępu technicznego stanął brak dostępu do granulatu suchego lodu. Obecnie granulat suchego lodu fi 3 mm jest dostępny w każdej chwili dlatego też coraz więcej jest wykonywanych tego typu usług. Technologia czyszczenia suchym lodem stosowana jest do czyszczenia maszyn w przemyśle spożywczym i wytwórczym. Ze względu na to, że granulat suchego lodu wylatując pod olbrzymim ciśnieniem z dyszy maszyny czyszczącej zamraża cała warstwę, którą należy usunąć nie powstają lotne zanieczyszczenia, które mogą się przyczynić do zagrożenia biologicznego. Czyszczenie wykonywane jest również w odlewnictwie, przemyśle chemicznym oraz wszędzie tam gdzie na powierzchni oczyszczanej nie mogą powstawać rysy i pęknięcia. Z powodzeniem czyszczenie wydmuchiwanym granulatem suchego lodu wykonywane jest po pożarze kiedy to należy usunąć z drewna warstwę smoły oraz spalonego drewna. Substancje lotne w trakcie czyszczenia zostają zamrożone dzięki czemu pył nie rozprzestrzenia się na pozostałe pomieszczenia.

  Data dodania: 21 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Dekoracje światłem »

  Agencje organizujące wesela muszą być zawsze na topie i znać obecne trendy. Gusta są tak zmienne jak moda dlatego należy uczestniczyć na targach ślubnych, wystawach aby można było młodej parze zaproponować nowości w doborze poszczególnych elementów wesela. Obecnie bardzo modne na weselach są dekoracje światłem które budują jego charakter. Zapraszają gości weselnych do środka budując wewnątrz odpowiednią atmosferę. Dekoracje świetlne jak do tej pory można było spotkać na imprezach lub eventach. Typowe Sylwestra nie mogły się obejść bez dekoracji świetlnych które zachwycały wszystkich imprezowiczów. Obecnie dekoracje światłem na weselu to wymóg a na rynku można spotkać oprawy świetlne, które można użyć zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Na weselu organizowanym na wolnym powietrzu można za pomocą dekoracji świetlnych podkreślić piękne elementy małej i dużej architektury. W połączeniu z efektami specjalnymi które można wygenerować za pomocą suchego lodu można uzyskać barwne widowisko które podkreśla rangę wesela. Wewnątrz budynku używając różnobarwnego światła można wyodrębnić poszczególną przestrzeń. Oprawa świetlna stolików może posiadać inna barwę niż parkiet na którym będą tańczyć goście weselni.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją pracy osobom chcącym pracować w Niemczech w opiece przy osobach starszych wymagających opieki. Stworzyliśmy zgrany zespół pracowników. Do problemów każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nasza propozycja skierowana jest do pań i panów z kraju i Ukrainy, które zainteresowane są legalnym zatrudnieniem w Niemczech w opiece nad osobami starszymi. Posiadamy sprawdzone oferty między innymi na terenie Bawari, w takich miastach jak: Germering, Inglostadt, Monachium i innych.

  Od kandydatów do pracy w zawodzie opiekuna osób starszych oczekujemy:
  - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy), - umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  - umiejętność zaakceptowania odmiennej kultury i mentalności podopiecznego,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy,
  - posiadanie zaświadczeń o ukończonych kursach.

  Warunki pracy:
  - kontrakt: umowa zlecenie,
  - podatek płacony w Polsce,
  - organizacja i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora 24h w Niemczech,
  - każdy opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opiekunów są opłacane w Polsce
  - wynagrodzenie od 1200 € netto / mies.
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem oraz posiadających wysokie kwalifikacje, stawka ustalana jest indywidualnie,
  - prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1700 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Lokalizacja pojazdów GPS »

  System zdalnego nadzoru pojazdów, zwany SAT-DOG, to możliwość monitoringu własnej floty pojazdów i nadzorowania ich przez 24 godziny na dobę. System pozwala zebrać niezbędne informacje i dane, które następnie zobrazowane są na stronie internetowej. Urządzenie pozwala zlokalizować miejsce położenia pojazdu, a także kluczowe informacje o samochodzie, pomiary oraz czujniki alarmowe.

  Dzięki systemowi, który pozwala natychmiastowo dowiedzieć się o konkretnym położeniu swojej floty pojazdów, można zarządzać nimi bez wychodzenia z domu. To także istotna kwestia bezpieczeństwa. System SAT-DOG został opracowany i wyprodukowany przez firmę DEST, która reaguje na potrzeby klientów, dostarczając wciąż nowych, lepszych rozwiązań.

  Terminal SAT-DOG, który umożliwia lokalizację pojazdów, rejestruje je na podstawie wybranych ustawień, mianowicie na podstawie startu silnika, zatrzymania silnika, co określony czas lub pokonany dystans, a także co zmianę wektora ruchu. Posiadając wiele pojazdów można bez problemu pogrupować je odpowiednio w systemie, dzięki czemu monitoring wskaże tylko te wybrane. Ponadto w historii zapisuje się również każda poszczególna lokalizacja, w której zarejestrowano pojazdy.

  Innowacyjne urządzenie pozwala monitorować swoje pojazdy również pod kątem ilości paliwa w baku lub ilości paliwa zatankowanego przez kierowcę. System posiada klasę 10, co oznacza, że wskazuje on na liczbę dokładną, co do 10%. Firma oferuje także możliwość zamontowania sondy paliwa w baku, dzięki czemu będzie można dokładniej i precyzyjniej odczytać dane dotyczące paliwa.

  Zachęcamy do zapoznania się z systemem monitorowania pojazdów SAT-DOG, a także do odwiedzenia oficjalnej strony producenta, na której znajdują się szczegółowe informacje o urządzeniu.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Najlepszy bus w Polsce »

  Szybki i bezpieczny dojazd w wybrane miejsce w Niemczech jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki. Już dziś możesz dojechać do naszych zachodnich sąsiadów w niezwykle wygodnych warunkach. Wystarczy jedynie, że wykorzystasz do tego celu najlepsze busy do Niemiec. Takie, które zapewnią Ci przewozy do Niemiec na najwyższym poziomie. Takie, których nie oferuje żadna inna firma. Zatem jeżeli musisz dojechać do Niemiec w najbliższym czasie to skorzystaj z oferty tej firmy. Na pewno nie znajdziesz lepszej w naszym kraju.

  Data dodania: 16 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Roltronik.pl - rozpylacze ALBUZ »

  Jeśli modernizujesz opryskiwacz i szukasz części najlepszej światowej klasy, zapoznaj się z naszą niezawodną ofertą. Odwiedź nasz sklep i sprawdź: rozpylacze ALBUZ, pompy i części do pomp, rozdzielacze, filtry, komputery i panele sterujące najlepszych marek. Jeśli będziesz potrzebować pomocy w wyborze wyposażenia, służymy fachowym doradztwem. Zapewniamy profesjonalną obsługę, ponieważ dysponujemy bogatym doświadczeniem branżowym. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

  Data dodania: 07 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Chip tuning »

  Motoryzacja jest dyscypliną niezwykle interesującą. Bowiem możemy podziwiać coraz toż lepsze pojazdy, jakie urzekają nie wyłącznie pod względem ich użyteczności, ale także niekonwencjonalnej estetyki. Człowiek mając innowacyjne auto z rzetelnością zwróci na siebie uwagę przechodniów, jednakowoż kolejnych kierujących. Poza tym jest toż wyjątkowy komfort, a jeszcze znacznie większe bezpieczeństwo. Jakkolwiek zupełnie nie potrzeba posiadać nowego pojazdu, lecz można usprawnić owy co już ma się od lat. W tymże chip tuning jest potrzebny. Polega to na przemianie oryginalnego oprogramowania sterownika ECU. Dzięki temu następuje poprawa parametrów pracy silnika, gdzie pozostaje podniesiona moc, zaś także moment obrotowy. Poza tymże chiptuning toż oszczędność na paliwie, gdyż przyczynia się do zmniejszenia spalania. Takową usługę wykona dla Państwa działalność Funware Chiptuning. Ma ona w owym ogromne doświadczenie, zaś także posiada specjalistyczny sprzęt. Więcej wiadomości mieści się na witrynie internetowej: funwarechiptuning. pl.

  Data dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Oryginalny program do haftu »

  Jeśli śni się Wam haft reklamowy, który cieszy się sporą popularnością pośród klientów, to miło zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Mamy dla Was albowiem specjalistyczne hafciarki do wykorzystania domowego, jak również oferujemy multi-hafciarki gotowe do pracy w działalności przemysłowej. Osoby jeszcze chętniej zamawiają taki haft na swoich bluzach, lub innych częściach garderoby, gdyż jest on w dużej mierze trwalszy i mocniejszy. Skutkiem tego powinno się wyposażyć się w tego typu maszynę, dzięki czemu zrobienie haftu będzie wysoce łatwiejsze a oprócz tego praktyczniejsze. Oferujemy Wam także specjalistyczny program do haftu, który jest nieodzowny, o ile chcecie, ażeby praca na tego typu maszynie była dla Was samą przyjemnością. Nasze maszyny są faktycznie niezawodne a także śmiało możecie je zamówić dla siebie, ażeby szycie było dla Ciebie znacznie szybsze.

  Data dodania: 30 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Producent opakowań Śląsk - sprawdź »

  Opakowania tekturowe są konieczne w wielu różnego gatunku branżach wytwarzających zarówno żywność, jak i przybory. Są one najlepszym sposobem na to, żeby ochronić towar, a w dodatku mają tę zaletę, że są one całkiem niedrogie do wyprodukowania. Z powodu na ogromne zapotrzebowanie, jakim cieszą się opakowania tekturowe, ekspozytory czy też różnego rodzaju pudła klapowe, powstała przedsiębiorstwo Karton-Pak. Jej aktywność rozpoczęła się już w 1988 roku, co znaczy, że od nie całkiem trzydziestu lat działa jej osoba w tej branży. Specjalnością Karton-Pak jest produkcja opakowań nadrukowanych, nałożonym w sposób, który sprawia, że są one właściwie zabezpieczone przed za bardzo szybkim ścieraniem. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, Karton-Pak ma technologię, żeby wyprodukować wszystko to, czego potrzebuje nabywca. Jest to w związku z tym firma warta uwagi.

  Data dodania: 30 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Profesjonalne przeglądy kadłuba statków »

  Jeśli potrzebujesz specjalistów od prac pod wodą to musisz zawierzyć naszej firmie. Od wielu lat trudnimy się wszystkim co związane jest z pracami podwodnymi. W naszej ekipie pracują jedynie profesjonalni specjaliści, którzy dysponują sporymi umiejętnościami. Dzięki temu potrafią oni wykonać praktycznie każde prace związane z wodą. Nasze usługi obejmują w tym także instalację urządzeń odbojowych, inne prace podwodne, filmowanie podwodne, cięcie i również spawanie a także remonty podwodne różnego rodzaju urządzeń. Jesteśmy w stu procentach pewni, że wszystek kto zdecyduje się na wybranie naszych usług będzie zupełnie zadowolony. Doświadczenie jakim dysponujemy naturalnie procentuje oraz pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej trudnych zleceń. Bardzo serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Prawdziwe wino włoskie »

  Serdecznie zachęcamy do nas wszystkich koneserów wina. O ile spożywanie wina nie jest dla Was tylko samym piciem, lecz rewelacyjną podróżą przez różnorodne winnice, to mamy dla Was niemało ciekawych propozycji. Firma Vini e Affini importer wina to ludzie, którzy znają się na idealnych smakach, dzięki czemu możecie próbować faktycznie niezwykłych i bardzo przyjemnych rzeczy. Polecamy Wam wina czerwone, różowe a także białe, które pochodzą się od najlepszych dostawców, którzy w produkcję wkładają całe swoje serce i również dusze. Mamy nadzieję, że nasze wino czerwone o wysublimowanym smaku pozwoli Wam zakosztować cudownych perełek smakowych. Nasza różowa kompozycja pozwoli Wam cieszyć się głębią smakową z francuskich, portugalskich, czy też hiszpańskich winnic. Wskazane jest ściśle poznać naszą propozycję na znamienite wina.

  Data dodania: 29 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Ags.org.pl izolacyjne mocowania »

  Chcesz, by ktoś zaprojektował i wykonał dla Ciebie konstrukcje a także powiedział Ci ile całe przedsięwzięcie będzie łącznie wymagać pieniędzy? AGS Sp. z o. o. to zakład pracy, jakie Ci z tym pomoże. Metaloplastyka, lakierowanie, czy otworowanie to tylko niewielki procent ich możliwości. Pozostała część ich oferty to mnóstwo towarów, które są przez nich sprzedawane, to znaczy przykładowo: nierdzewne łączniki, elewacje wentylowane w formie ścian szklanych, systemy żaluzji, profile aluminiowe oraz multum innych. Nie powinno się zapominać o wysokospecjalistycznym laboratorium prowadzonym przez tę firmę. Jest ono tak istotne, bo mogą tam zostać wykonane bardzo istotne dla całego przedsięwzięcia badania pomagające wyznaczyć niezmienność oraz inne parametry. Dzięki temu wiadomo w tym momencie na wczesnym poziomie, czy wszystko idzie przyzwoicie.

  Data dodania: 29 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Transglutaminaza »

  Zachęcamy Was do skorzystania z szerokiej gamy naszych usług. Na rynku znajdujemy się już od wielu lat, za sprawą czego zyskaliśmy opinie rzetelnej i solidnej firmy wśród osób korzystających z naszych usług. Zapewniamy Wam usługowe mieszanie proszków a także usługowe upakowanie. Naszą główną działalnością są jednak przyprawy. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w produkowaniu mieszanek przypraw dla firm działających w branży spożywczej. Zapewniamy Was, że otrzymacie w naszej firmie artykuły doskonałej klasy, bo chcemy, żebyście byli z nas zadowoleni. Posiadamy wiedzę, że każdy nabywca prawdopodobnie mieć inne oczekiwania, w takim razie nasze mieszanki dobieramy według Waszych oczekiwań. Wystarczy się jedynie do nas zgłosić a oprócz tego opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach. Zachęcamy do kontaktu, o ile macie do nas dodatkowe pytania. Nasi personel są do Waszej dyspozycji.

  Data dodania: 27 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Stare banknoty »

  Dla wszystkich osób, które chciałyby sprzedać nieaktualne marki niemieckie, nieaktualne funty czy też pozostałe wycofane z użytkowania banknoty - powstała firma 'Wycofane Banknoty'. Jesteśmy w stanie skupić wycofane banknoty z wielu krajów świata, o czym można dokładnie przeczytać na stronie internetowej. Nasza firma płaci za wycofane banknoty gotówką zgodnie z przelicznikiem, który podany jest na stronie. Atrakcyjne ceny za skup gwarantuje nasze wieloletnie doświadczenie na rynku obrotu walut wycofanych. Charakteryzuje nas to, że kupujemy banknoty, których inni nie chcą przyjąć - uszkodzone, wytarte, brudne, wyprane bądź zniszczone za pomocą innego sposobu. Stawki za skup są wtedy adekwatne do stanu banknotu. Ponadto trudnimy się skupem złota, srebra a także złotych monet. Placówka otwarta jest od poniedziałku do soboty, a znajduje się w Warszawie na ulicy Kobielskiej 23.

  Data dodania: 27 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Ploter cnc »

  Przedsiębiorstwo Tomar to niekwestionowana tradycja, która pozwoliła nam na wyrobienie sobie perfekcyjnej opinii wśród naszych klientów. W ciągu wielu lat udało nam się zawrzeć współpracę z wieloma przedsiębiorstwami, które wystawiają nam korzystne opinię. Cięcie kompozytów, to nasza specjalność. Gwarantujemy Wam całkowite wsparcie w tym temacie. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy wykonują cięcie włóknocement. Projektujemy a także wykonujemy elewacje wentylowane. O ile chcecie, abyśmy zarówno wykonali dla Was cały projekt i go wykonali, to namawiamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy opowiedzą Wam dokładnie o warunkach współpracy z nami. Paramy się także nadzorowaniem montażu a oprócz tego sporządzaniem dokumentacji końcowej. Nasza firma ma swoją siedzibę w Błoniu pod Warszawą. Zachęcamy do nawiązania kontaktu.

  Data dodania: 27 12 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: