Firmy według branż Kategoria: Firmy według branż

Firmy według branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl »

  Kancelaria Effect, to najskuteczniejsza kancelaria odszkodowawcza w Krakowie. Nikt tak jak my nie potrafi poprowadzić sprawy o odszkodowanie za potrącenie pieszego. Równie dobrze uzyskujemy odszkodowanie za potrącenie rowerzysty. Nie obce są nam także sprawy o zadośćuczynienie z OC sprawcy wypadku po śmierci osoby najbliższej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy sprawy z obszaru całej Polski. Szybko i skutecznie!

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Czyszczenie maszyn i urządzeń »

  Czyszczenie suchym lodem jest coraz częściej wykonywane dla firm które zajmują się produkcją przemysłową i odlewniczą. Nie można się temu dziwić ponieważ sam proces czyszczenia suchym lodem jest ekologiczny. Podczas wykonywanego czyszczenia nie są używane żadne środki chemiczne, które zatruwają środowisko. W trakcie czyszczenia nie powstaje wilgoć dlatego można usługę wykonywać nawet podczas włączonej taśmy produkcyjnej a to generuje oszczędności. Technologia czyszczenia suchym lodem znana jest od dawna niemniej jednak na drodze postępu technicznego stanął brak dostępu do granulatu suchego lodu. Obecnie granulat suchego lodu fi 3 mm jest dostępny w każdej chwili dlatego też coraz więcej jest wykonywanych tego typu usług. Technologia czyszczenia suchym lodem stosowana jest do czyszczenia maszyn w przemyśle spożywczym i wytwórczym. Ze względu na to, że granulat suchego lodu wylatując pod olbrzymim ciśnieniem z dyszy maszyny czyszczącej zamraża cała warstwę, którą należy usunąć nie powstają lotne zanieczyszczenia, które mogą się przyczynić do zagrożenia biologicznego. Czyszczenie wykonywane jest również w odlewnictwie, przemyśle chemicznym oraz wszędzie tam gdzie na powierzchni oczyszczanej nie mogą powstawać rysy i pęknięcia. Z powodzeniem czyszczenie wydmuchiwanym granulatem suchego lodu wykonywane jest po pożarze kiedy to należy usunąć z drewna warstwę smoły oraz spalonego drewna. Substancje lotne w trakcie czyszczenia zostają zamrożone dzięki czemu pył nie rozprzestrzenia się na pozostałe pomieszczenia.

  Data dodania: 21 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Dekoracje światłem »

  Agencje organizujące wesela muszą być zawsze na topie i znać obecne trendy. Gusta są tak zmienne jak moda dlatego należy uczestniczyć na targach ślubnych, wystawach aby można było młodej parze zaproponować nowości w doborze poszczególnych elementów wesela. Obecnie bardzo modne na weselach są dekoracje światłem które budują jego charakter. Zapraszają gości weselnych do środka budując wewnątrz odpowiednią atmosferę. Dekoracje świetlne jak do tej pory można było spotkać na imprezach lub eventach. Typowe Sylwestra nie mogły się obejść bez dekoracji świetlnych które zachwycały wszystkich imprezowiczów. Obecnie dekoracje światłem na weselu to wymóg a na rynku można spotkać oprawy świetlne, które można użyć zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Na weselu organizowanym na wolnym powietrzu można za pomocą dekoracji świetlnych podkreślić piękne elementy małej i dużej architektury. W połączeniu z efektami specjalnymi które można wygenerować za pomocą suchego lodu można uzyskać barwne widowisko które podkreśla rangę wesela. Wewnątrz budynku używając różnobarwnego światła można wyodrębnić poszczególną przestrzeń. Oprawa świetlna stolików może posiadać inna barwę niż parkiet na którym będą tańczyć goście weselni.

  Data dodania: 19 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Opiekun osób starszych Praca w Niemczech Worknow »

  Zajmujemy się kompleksową organizacją pracy osobom chcącym pracować w Niemczech w opiece przy osobach starszych wymagających opieki. Stworzyliśmy zgrany zespół pracowników. Do problemów każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Nasza propozycja skierowana jest do pań i panów z kraju i Ukrainy, które zainteresowane są legalnym zatrudnieniem w Niemczech w opiece nad osobami starszymi. Posiadamy sprawdzone oferty między innymi na terenie Bawari, w takich miastach jak: Germering, Inglostadt, Monachium i innych.

  Od kandydatów do pracy w zawodzie opiekuna osób starszych oczekujemy:
  - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (forma testu językowego - telefonicznie lub w trakcie wizyty w biurze Firmy), - umiejętności szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych,
  - umiejętność zaakceptowania odmiennej kultury i mentalności podopiecznego,
  - a także stanu zdrowia pozwalającego podjąć pracę w tym zawodzie.

  Mile widziane jest również:
  - posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy,
  - posiadanie zaświadczeń o ukończonych kursach.

  Warunki pracy:
  - kontrakt: umowa zlecenie,
  - podatek płacony w Polsce,
  - organizacja i zwrot kosztów podróży,
  - wsparcie polskiego koordynatora 24h w Niemczech,
  - każdy opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie u podopiecznego,
  - składki ubezpieczeniowe opiekunów są opłacane w Polsce
  - wynagrodzenie od 1200 € netto / mies.
  - dla osób ze słabszym językiem i mniejszym doświadczeniem oraz posiadających wysokie kwalifikacje, stawka ustalana jest indywidualnie,
  - prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1700 € z możliwością dalszych negocjacji.

  Z Nami warto współpracować.

  Data dodania: 29 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Lokalizacja pojazdów GPS »

  System zdalnego nadzoru pojazdów, zwany SAT-DOG, to możliwość monitoringu własnej floty pojazdów i nadzorowania ich przez 24 godziny na dobę. System pozwala zebrać niezbędne informacje i dane, które następnie zobrazowane są na stronie internetowej. Urządzenie pozwala zlokalizować miejsce położenia pojazdu, a także kluczowe informacje o samochodzie, pomiary oraz czujniki alarmowe.

  Dzięki systemowi, który pozwala natychmiastowo dowiedzieć się o konkretnym położeniu swojej floty pojazdów, można zarządzać nimi bez wychodzenia z domu. To także istotna kwestia bezpieczeństwa. System SAT-DOG został opracowany i wyprodukowany przez firmę DEST, która reaguje na potrzeby klientów, dostarczając wciąż nowych, lepszych rozwiązań.

  Terminal SAT-DOG, który umożliwia lokalizację pojazdów, rejestruje je na podstawie wybranych ustawień, mianowicie na podstawie startu silnika, zatrzymania silnika, co określony czas lub pokonany dystans, a także co zmianę wektora ruchu. Posiadając wiele pojazdów można bez problemu pogrupować je odpowiednio w systemie, dzięki czemu monitoring wskaże tylko te wybrane. Ponadto w historii zapisuje się również każda poszczególna lokalizacja, w której zarejestrowano pojazdy.

  Innowacyjne urządzenie pozwala monitorować swoje pojazdy również pod kątem ilości paliwa w baku lub ilości paliwa zatankowanego przez kierowcę. System posiada klasę 10, co oznacza, że wskazuje on na liczbę dokładną, co do 10%. Firma oferuje także możliwość zamontowania sondy paliwa w baku, dzięki czemu będzie można dokładniej i precyzyjniej odczytać dane dotyczące paliwa.

  Zachęcamy do zapoznania się z systemem monitorowania pojazdów SAT-DOG, a także do odwiedzenia oficjalnej strony producenta, na której znajdują się szczegółowe informacje o urządzeniu.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Insert »

  Oprogramowanie Insert cieszy się dużą popularnością wśród firm. Bardzo wiele przedsiębiorstw decyduje się na zakup właśnie takiego rozwiązania, gdyż jest ono nie tylko przystępne cenowo, ale również bardzo funkcjonalne. Dodatkowo oprócz samych programów handlowych, księgowych, kadrowych producent oferuje nam usługę telekonsultanta- czyli wsparcia telefonicznego do programu.

  Data dodania: 10 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Norma PRO »

  Norma PRO, spośród wszystkich dostępnych na rynku programów kosztorysujących pochwalić się może największą popularnością wśród ludzi pracujących w branży kosztorysowania budowlanego. Bogate funkcje, które wykorzystywane są zarówno w dużych organizacjach jak i małych rodzinnych biznesach wysuwają ją na czołówkę systemów tego typu w kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Wd40 »

  CX80 Polska jest to wytwórca preparatów wielofunkcyjnych, najmocniejszej na świecie spoiny klejowej "Auto WELD - SPAWANIE NA Zimno" a także specjalistycznych smarów. Sklep otrzymał nagrody takie jak - Laur konsumenta 2015, Rynkowy lider innowacji 2014, CX-80 Dobry Produkt 2012. W swojej propozycji posiadają jak też uszczelniacze, żywice epoksydowe, silikony, preparaty samochodowe, powłoki ochronne. Uszczelniacz który można znaleźć w asortymencie jest na bazie szkła wodnego, przeznaczony zwłaszcza do napraw a oprócz tego uszczelnień w miejscach wystawionych na poczynania bardzo wysokich temperatur, przykładowo w kominkach i piecach. Żywica epoksydowa z naszego sklepu posiada takie właściwości jak - tworzenie wytrzymałej spoiny, naprawia wszystkie twarde powierzchnie, tj: metale, stal, żelazo, aluminium a także cynk.

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  usługi dźwigowe »

  Budownictwo to dyscyplina, jaka sprawia, że ludziom żyje się po prostu lepiej. Dzięki temu posiadamy wiele obiektów w których możemy się uczyć, pracować, czy rozwijać swe zainteresowania. Aczkolwiek sam proces budowy nie należy do najlżejszych. Tu trzeba multum zaangażowania, jednakże przede wszystkim profesjonalnej wiedzy oraz kompetencji, zaś jeszcze sprzętu. Ewidentnie dźwigi odgrywają ważną rolę oraz dzięki nim praca przebiega znacznie szybciej i dokładniej. Niezwykle serdecznie zachęcamy do ich wynajęcia w PGMB ''Warszawa''. Ta działalność skupia się przede wszystkim na dostarczeniu Państwu doskonałej klasy maszyn oraz urządzeń budowlanych właśnie poprzez wynajem. Jej oferta jest szeroka, tudzież jeszcze charakteryzuje się usługami oraz produktami na najwyższym szczeblu. Więcej wiadomości zaczerpną Państwo wchodząc na stronę elektroniczną: pgmbw. pl. Gdyby pragnęli Państwo o coś spytać to na podanej witrynie elektronicznej zamieszczono także wszelkie potrzebne dane do kontaktu. Nadzwyczaj serdecznie zapraszamy do zastosowania z oferty.

  Data dodania: 15 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Odwadniacze kołowe »

  Przedsiębiorstwo Convi-Serwis to firma o niezwykle rozległym zakresie usług związana z udoskonaleniem technologi w sektorze przemysłowym. Nasza specjalizacja to montaż maszyn a oprócz tego urządzeń a oprócz tego szereg innych usług tj. ciągłe udoskonalanie transportu materiałów sypkich lub budowa przenośników dla ciężkich materiałów. Zajmujemy się także automatyką przemysłową, usługami produkcyjnymi tj. obróbka cieplna a także obróbka mechaniczna. W naszej propozycji znajdą Państwo wysokiej klasy części zamienne do różnego typu maszyn i urządzeń. Poza tym polecamy nasze konstrukcje metalowe, które objęte są certyfikatem najlepszej klasy a oprócz tego bezpieczeństwa. Nasza spółka wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. W naszych szeregach dostępni są wybitni inżynierowie, którzy zapewnią Państwu najlepszą jakość realizowanych usług na rynku.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Wysokiej klasy krzesło przemysłowe »

  Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą firmą, która jest producentem wysokiej klasy krzeseł. Po mistrzowsku wiemy, że pracując w różnych gałęziach przemysłu wypada stworzyć dla siebie a także dla swoich podwładnych korzystne warunki do pracy. W tym także w laboratoriach, gdzie wymagane jest wysokie krzesło laboratoryjne. W naszej ofercie znajdziecie właśnie takie krzesła, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i również co najważniejsze, spełniają odpowiednie wymagania narzucone z zewnątrz. Powinno się także nadmienić, ze wszystkie nasze artykuły, te, które znajdą się w warunkach laboratoryjnych, są bardzo odporne i wytrzymałe na oddziaływanie warunków zewnętrznych. Prócz takich krzeseł polecamy Wam również specjalne hokery dla uczniów, które dopasowane są do ich potrzeb. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Proteza nogi »

  Proteza kończyn dolnych wykonywana jest po amputacji na różnych poziomach. Aby jednak przystąpić do tego procesu, należy odpowiednio przygotować nogę do zaprotezowania. Bardzo ważna jest higiena, bandażowanie oraz hartowanie kikuta oraz wzmocnienie całego ciała. W naszej pracowni protetyczno-ortopedycznej chętnie udzielamy bezpłatnych konsultacji do odpowiedniego przygotowania się do zaprotezowania. W Orto-Pes powstają protezy kończyn dolnych - protezy uda, protezy podudzia, protezy kosmetyczne oraz protezy przy wyłuszczeniu w stawie. Szczegół można poznać na naszej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Najwyższej jakości części do koparek »

  Wszystkim osobom szukającym profesjonalnej firmy zajmującej się oferowaniem części do spycharek chcemy przedstawić Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX. Działamy zawsze z mottem: organizacja, zawodowstwo, elastyczność! Postaw na świetnego partnera w kwestii części do spycharek, postaw na naszą firmę! W naszej firmie otrzymasz części CAT, części JCB i inne! Posiadamy szeroki asortyment! Skorzystaj z naszych usług, bo są naprawdę fachowe. W naszej ofercie znajdziesz części różnego rodzaju. Oprócz katalogowych, przyjmujemy też indywidualne zamówienia na zrealizowanie usług. Nasze ceny są zawsze do negocjacji. Do wykonywania usług stosujemy przede wszystkim wysokiej jakości sprzętu oraz części. W naszej firmie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Nasze olbrzymie doświadczenie w realizacji usług powoduje, że jesteśmy najlepsi.

  Data dodania: 13 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Sklep dla plastyków opole »

  Profesjonalizm jest czymś co wymaga nieustannej pracy. Powinien być tak faktycznie na bieżąco. Wynika to przede wszystkim z dynamizmu jaki króluje we współczesnym społeczeństwie. Ciągle zmieniające się trendy zmuszają ludzi do owego, aby tegoż pilnować, tudzież dodatkowo tworzyć coś zupełnie innego. Jest to zwłaszcza zauważalne w środowisku artystycznym. Dla wszelkiego kto uwielbia malować polecamy sklep dla plastyków warszawa przy ul. Mazowieckiej 7. Mieści się on także w Olsztynie, zaś dodatkowo w Opolu. Wszelki z nich posiada oryginalny asortyment, w jakim odnajdą Państwo produkty znanych marek pochodzących z kraju i ze świata. Odznacza je niesłychanie doskonała jakość. Na witrynie internetowej: artbarbara. pl zawarto znacznie więcej wiadomości. Tam szczegółowiej zapoznają się Państwo z ofertą.

  Data dodania: 12 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Profesjonalne sprężyny naciskowe »

  Sprężyny to element, bez którego ogromna część istniejących maszyn a oprócz tego urządzeń nie mogła, by należycie funkcjonować i również spełniać stawianych przed nimi zadań. Zdajesz sobie z tego sprawę, gdyż sam szukasz stałego dostawcy sprężyn, które są wysokiej jakości? To koniec Twoich poszukiwań Spring Expert wyrób sprężyn Bogusław Troszczyński to zakład jakiego poszukujesz, a współdziałanie z nim na 100% okaże się owocna i również opłacalna, gdyż produkuje on w tym także sprężyny naciągowe z drutu o różnorodnej średnicy, sprężyny naciskowe również z drutu o różnorodnej średnicy (od 0, 1 do 16, 0 mm), sprężyny skrętne, pierścienie sprężyste, i sprężyny zrobione z taśm sprężynowych (talerzowe a oprócz tego płaskie a także takie na zamówienie klienta). Materiały na jakich działamy to przykładowo: druty, które cechuje nierdzewność oraz kwasoodporność albo są w stanie zmiękczonym. Jest to możliwe, gdyż posiadamy u siebie nowoczesne maszyny.

  Data dodania: 10 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Skup łożysk »

  Gdyby nie rozmaitego rodzaju firmy produkcyjne toż nie posiadalibyśmy tak wielu produktów oraz toż w tak niedługim okresie. Ludzie niezwykle wielokrotnie bagatelizują to co posiadają. Głównie wynika owo spośród tegoż, że wszelaka dostępność stała się czymś zupełnie normalnym. Oczywiście trudno się spośród owym nie zgodzić, wszelako warto dostrzegać takowe rzeczy i czerpać spośród nich zysk. Dla każdych właścicieli skup łożysk jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy zostaną im też części, zaś już na pewno nie będą używane. Gwarantujemy, że będą Państwo usatysfakcjonowani z tegoż rodzaju rozwiązania. Trzeba podkreślić, iż ów skup proponuje zakupienie wszystkich modeli łożysk oraz przy tymże po niesłychanie atrakcyjnych cenach. Na witrynie internetowej: skup-lozysk. pl opublikowano wszelakie niezbędne informacje. Zapraszamy do zaznajomienia się z tym i zaczerpnięcia z oferty.

  Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Kraków - kancelaria-effect.pl

  Skup łożysk »

  Obecnie niełatwo byłoby sobie wyobrazić życie bez maszyn. One są dosłownie obecne w wszelakiej dyscyplinie życia społecznego. Niewątpliwie posiadają duży wpływ na ogólne funkcjonowanie ludzi. Chyba dzisiaj nie da się wyimaginować sobie, że na produkcjach nie byłoby choć jednej maszyny. Ludzie natenczas byliby zmuszeni do pracy ręcznej, zaś to zajęłoby zdecydowanie więcej czasu. Ważne w budowaniu maszyn jest dopasowanie odpowiednich elementów. Takim są z gwarancją łożyska. Jeśli mają ich Państwo za dużo lub po prostu chcą sprzedać toż skup łożysk będzie najdoskonalszym wyjściem. Czekają tam na Państwa korzystne ceny. Poza tymże taż firma liczy na długotrwałą współpracę oraz dla stałych klientów ma znacznie atrakcyjniejszą ofertę. Po więcej szczegółów zachęcamy udać się na witrynę internetową: skup-lozysk-wszystkie-modele. pl.

  Data dodania: 04 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy według branż

Firmy według branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: