Produkcja przemysłowa Kategoria: Produkcja przemysłowa

Tutaj wstaw opis kategorii Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Manometry glicerynowe - XDrive.pl »

  Przedsiębiorcy poszukujący przystępnej cenowo aparatury pomiarowej do zastosowań przemysłowych oferta firmy Xdrive z pewnością przypadnie do gustu. Firma sprzedaje wiele kategorii urządzeń z segmentu AKPiA, w tym separatory mleczarskie i różne rodzaje czujników przemysłowych, zawory bezpieczeństwa i inne.
  Szukasz firmy, która sprzedaje markowe zawory bezpieczeństwa? Zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Xdrive, jednego z największych dystrybutorów automatyki przemysłowej na terenie naszego kraju. Jedną ze specjalności firmy są różne rodzaje czujników, w tym czujniki poziomu, wilgotności, ultradźwiękowe i wiele innych.

  Data dodania: 06 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Czyszczenie maszyn i urządzeń »

  Czyszczenie suchym lodem jest coraz częściej wykonywane dla firm które zajmują się produkcją przemysłową i odlewniczą. Nie można się temu dziwić ponieważ sam proces czyszczenia suchym lodem jest ekologiczny. Podczas wykonywanego czyszczenia nie są używane żadne środki chemiczne, które zatruwają środowisko. W trakcie czyszczenia nie powstaje wilgoć dlatego można usługę wykonywać nawet podczas włączonej taśmy produkcyjnej a to generuje oszczędności. Technologia czyszczenia suchym lodem znana jest od dawna niemniej jednak na drodze postępu technicznego stanął brak dostępu do granulatu suchego lodu. Obecnie granulat suchego lodu fi 3 mm jest dostępny w każdej chwili dlatego też coraz więcej jest wykonywanych tego typu usług. Technologia czyszczenia suchym lodem stosowana jest do czyszczenia maszyn w przemyśle spożywczym i wytwórczym. Ze względu na to, że granulat suchego lodu wylatując pod olbrzymim ciśnieniem z dyszy maszyny czyszczącej zamraża cała warstwę, którą należy usunąć nie powstają lotne zanieczyszczenia, które mogą się przyczynić do zagrożenia biologicznego. Czyszczenie wykonywane jest również w odlewnictwie, przemyśle chemicznym oraz wszędzie tam gdzie na powierzchni oczyszczanej nie mogą powstawać rysy i pęknięcia. Z powodzeniem czyszczenie wydmuchiwanym granulatem suchego lodu wykonywane jest po pożarze kiedy to należy usunąć z drewna warstwę smoły oraz spalonego drewna. Substancje lotne w trakcie czyszczenia zostają zamrożone dzięki czemu pył nie rozprzestrzenia się na pozostałe pomieszczenia.

  Data dodania: 21 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Kompleksowy montaż paneli słonecznych »

  Alternatywne sposoby pozyskiwania energii stają się coraz z większym natężeniem popularne, a pośród nich prym wiedzie energia ze Słońca. W odpowiedzi na rozwijający się trend nasza spółka oferuje części składowe elektrowni słonecznych. Po mistrzowsku zdajemy sobie sprawę, że efektywne wykorzystanie słońca do produkcji energii elektrycznej jest możliwe jedynie wtedy, gdy moduły fotowoltaiczne zbierające energię w postaci fotonów wykonane są z materiałów zapewniających najwyższy stopień absorpcji. Tym samym nasze towary składają się z jedynie sprawdzonych komponentów. Produkujemy również inne konstrukcje pod elektrownie słoneczne, które są niezbędne do procesu konwersji energii z jednej postaci w drugą. Niemałe doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam na dostarczenie artykułów, spełniających wszelkie oczekiwania naszych klientów.

  Data dodania: 12 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Formatki z pianki »

  MAC GRAF to funkcjonujące już od wielu lat przedsiębiorstwo, które jest specjalistą w wytwarzaniu najwyższej jakości materiałów opakowaniowych. W ofercie mieszczą się między innymi profile ochronne, taśma PP, folie pęcherzykowe, folie stretch, i również co niemiara innych. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś stosownego dla siebie. Oferowane materiały opakowaniowe powstają dzięki zastosowaniu specjalistycznych tworzyw i również urządzeń. Spełniają one liczne normy i również standardy. Używane są przez firmy przemysłowe, produkcyjne oraz inne. Proponowane produkty odznaczają się ogromną wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia. Każdy nabywca może liczyć na profesjonalne konsulting i również wsparcie w trakcie składania zamówienia. Doręczenie towaru realizowane jest na sposób niezwłoczny, dzięki czemu zostanie on dostarczony na przestrzeni kilku dni roboczych.

  Data dodania: 07 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Profesjonalny detektor gazu »

  Nasza firma Alkaster posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu a oprócz tego produkcji różnego gatunku urządzeń elektronicznych z zakresu detekcji gazów, automatyki grzewczej oraz techniki kontrolno-pomiarowej. Nasza oferta zawiera urządzenia do systemów detekcyjnych i również alarmowych wykrywających gazy palne a oprócz tego toksyczne, urządzenia do pomiaru stężenia gazów a także Zintegrowany System Zabezpieczeń Gazowych. Każdy detektor gazu a oprócz tego wszystkie pozostałe oferowane przez nas towary są specjalnie zaprojektowane przez naszych konstruktorów. Liczne nagrody targowe, otrzymywane przez nasze wyroby świadczą o ich najlepszej klasy. W naszym przedsiębiorstwie zwracamy szczególną uwagę na serwis wszystkich urządzeń. Do tego organizujemy kilka razy w roku szkolenia, które mają na celu zapoznanie się instalatorów a także serwisantów z zasadą działania, montażem a oprócz tego serwisem Zintegrowanego Systemu Zabezpieczeń Gazowych.

  Data dodania: 07 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  BPS SOLUTIONS - Frezowanie i Toczenie CNC. Obróbka Skrawaniem. Produkcja CNC »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303
  https://bpssolutions. pl/index. php/pl

  Jesteśmy wysoko wyspecjalizowaną narzędziownią dysponującą rozbudowanym parkiem maszynowym, świadczymy usługi precyzyjnej obróbki metali, w tym:
  - Frezowanie CNC 3 i 5 osi
  - Toczenie CNC i konwencjonalne
  - Wytaczanie
  - Elektrodrążenie wgłębne EDM
  - Cięcie elektroerozyjne drutowe WEDM
  - Szlifowanie płaszczyzn
  - Szlifowanie na okrągło
  - Wiercenie współrzędnościowe i promieniowe
  - Cięcie laserowe i strumieniowe
  - Spawanie MIG/MAG/TIG
  - Gięcie i krępowanie
  - Docieranie, piaskowanie, polerowanie
  - Malowanie proszkowe i lakierowanie
  Zapewniamy obróbkę cieplną, hartowanie, czernienie, oksydowanie, miedziowanie, cynkowanie, azotowanie.
  Przyjmujemy zlecenia na produkcje prototypową, jednostkowa, krótko i średnio seryjną ze stali narzędziowych, konstrukcyjnych, specjalnych i jakościowych do 75 HRC, metali kolorowych, aluminium, mosiądzu, miedzi, brązu, tworzywach sztucznych. Nasza kadra pracownicza posiada ogromne doświadczenie w wykonywaniu form wtryskowych GK i ZK, form rozdmuchowych, wykrojników, tłoczników, narzędzi specjalnych i oprzyrządowania, części zamiennych, stempli, matryc, noży i gilotyn tnących. Posiadamy własną wtryskownię, przyjmujemy zlecenia produkcyjne na wtryskarki o sile zwarcia do 200T.
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy:

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303
  https://bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
  http://bps.com.pl/
  https://bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 04 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Zmywacz do etykiet »

  Wysokiej klasy sukno bilardowe to doskonała oferta dla wszystkich tych osób, które najsampierw cenią sobie wysoką jakość wykonania, olbrzymi komfort gry oraz atrakcyjne ceny. Jako jeden| z niewielu sklepów internetowych w Polsce sprzedajemy najlepszej jakości Sukno Eurospeed, które bije rekordy sprzedaży na całym świecie. W najwyższym stopniu wymagającym klientom polecamy rewelacyjne sukno bilardowe Iwan Simonis 860, które stosowne jest na profesjonalnych turniejach. U nas mogą Państwo zamówić markowe sukna do bilarda i snookera w wielu różnych kolorach. Gwarantujemy wygodne oraz bezpieczne zakupy przez Internet a oprócz tego błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju. Snooker to wciągająca i również przyjemna gra, dlatego też pożądane byłoby postawić na wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu będzie można znajdować upodobanie rozgrywką przez wiele długich lat.

  Data dodania: 30 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Torba z nadrukiem »

  Producent worków a także toreb z folii, które są najlepszej klasy. Działanie przedsiębiorstwa trwa od (dawna|dawien dawna|wielu lat|bardzo wielu lat} znaczne doświadczenie w tej branży. Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań to podstawa, tak jak dbanie o środowisko wytwarzając ekologicznie worki i również torby, które można drugi raz przetworzyć ze wszystkimi odpadkami. Od dziś nikt nie musi mieć wyrzutów sumienia, że zaniedbuje nasze środowisko, jest to w pełni bezpiecznie a oprócz tego przyjazne. W propozycji jest dostępnych sporo rozmiarów, grubości a oprócz tego nadruki wszelkiego wyboru. Spełnia to zapotrzebowanie tych którzy są zainteresowani kupnem różnych opakowań, propozycję można dopasować do dosłownie każdego indywidualnie co jest bardzo satysfakcjonujące. Najlepsza jakość a oprócz tego trwałość zachwyci każdego zainteresowanego który przekona się do tych toreb i również worków, można już zapomnieć o rozczarowaniu.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Kartony »

  Spółka Pako jest obecna na polskim rynku aktualnie od 2006 roku. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju opakowań, stosując metodę termoformowania. Między produktów, jakie ma w swojej stałej propozycji, są między innymi palety transportowe, multiplaty, pudła fasadowe z tekstur litych i również falistych, a także kartony służące do różnych zastosowań, jak choćby do przeprowadzek oraz archiwizacji. Pako produkuje też opakowania o zastosowaniu gastronomicznym, teraz specjalistyczne opakowania dla cukierni a oprócz tego pizzerii, a także tacki. Prócz tego w propozycji firmy dostępne się też opakowania dla przemysłu oraz ogrodnictwa. Przedsiębiorstwo jest również otwarte na wszelkie niestandardowe zamówienia, szukające nowych rozwiązań. Wszystkie zlecenia są w Pako realizowane terminowo, a artykuły odznaczają się solidnym wykonaniem.

  Data dodania: 25 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Wd40 »

  CX80 Polska jest to wytwórca preparatów wielofunkcyjnych, najmocniejszej na świecie spoiny klejowej "Auto WELD - SPAWANIE NA Zimno" a także specjalistycznych smarów. Sklep otrzymał nagrody takie jak - Laur konsumenta 2015, Rynkowy lider innowacji 2014, CX-80 Dobry Produkt 2012. W swojej propozycji posiadają jak też uszczelniacze, żywice epoksydowe, silikony, preparaty samochodowe, powłoki ochronne. Uszczelniacz który można znaleźć w asortymencie jest na bazie szkła wodnego, przeznaczony zwłaszcza do napraw a oprócz tego uszczelnień w miejscach wystawionych na poczynania bardzo wysokich temperatur, przykładowo w kominkach i piecach. Żywica epoksydowa z naszego sklepu posiada takie właściwości jak - tworzenie wytrzymałej spoiny, naprawia wszystkie twarde powierzchnie, tj: metale, stal, żelazo, aluminium a także cynk.

  Data dodania: 19 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Odwadniacze kołowe »

  Przedsiębiorstwo Convi-Serwis to firma o niezwykle rozległym zakresie usług związana z udoskonaleniem technologi w sektorze przemysłowym. Nasza specjalizacja to montaż maszyn a oprócz tego urządzeń a oprócz tego szereg innych usług tj. ciągłe udoskonalanie transportu materiałów sypkich lub budowa przenośników dla ciężkich materiałów. Zajmujemy się także automatyką przemysłową, usługami produkcyjnymi tj. obróbka cieplna a także obróbka mechaniczna. W naszej propozycji znajdą Państwo wysokiej klasy części zamienne do różnego typu maszyn i urządzeń. Poza tym polecamy nasze konstrukcje metalowe, które objęte są certyfikatem najlepszej klasy a oprócz tego bezpieczeństwa. Nasza spółka wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. W naszych szeregach dostępni są wybitni inżynierowie, którzy zapewnią Państwu najlepszą jakość realizowanych usług na rynku.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Manometry glicerynowe - XDrive.pl

  Wysokiej klasy krzesło przemysłowe »

  Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą firmą, która jest producentem wysokiej klasy krzeseł. Po mistrzowsku wiemy, że pracując w różnych gałęziach przemysłu wypada stworzyć dla siebie a także dla swoich podwładnych korzystne warunki do pracy. W tym także w laboratoriach, gdzie wymagane jest wysokie krzesło laboratoryjne. W naszej ofercie znajdziecie właśnie takie krzesła, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i również co najważniejsze, spełniają odpowiednie wymagania narzucone z zewnątrz. Powinno się także nadmienić, ze wszystkie nasze artykuły, te, które znajdą się w warunkach laboratoryjnych, są bardzo odporne i wytrzymałe na oddziaływanie warunków zewnętrznych. Prócz takich krzeseł polecamy Wam również specjalne hokery dla uczniów, które dopasowane są do ich potrzeb. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja przemysłowa

Produkcja przemysłowa - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: