Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Czyszczenie maszyn i urządzeń »

  Czyszczenie suchym lodem jest coraz częściej wykonywane dla firm które zajmują się produkcją przemysłową i odlewniczą. Nie można się temu dziwić ponieważ sam proces czyszczenia suchym lodem jest ekologiczny. Podczas wykonywanego czyszczenia nie są używane żadne środki chemiczne, które zatruwają środowisko. W trakcie czyszczenia nie powstaje wilgoć dlatego można usługę wykonywać nawet podczas włączonej taśmy produkcyjnej a to generuje oszczędności. Technologia czyszczenia suchym lodem znana jest od dawna niemniej jednak na drodze postępu technicznego stanął brak dostępu do granulatu suchego lodu. Obecnie granulat suchego lodu fi 3 mm jest dostępny w każdej chwili dlatego też coraz więcej jest wykonywanych tego typu usług. Technologia czyszczenia suchym lodem stosowana jest do czyszczenia maszyn w przemyśle spożywczym i wytwórczym. Ze względu na to, że granulat suchego lodu wylatując pod olbrzymim ciśnieniem z dyszy maszyny czyszczącej zamraża cała warstwę, którą należy usunąć nie powstają lotne zanieczyszczenia, które mogą się przyczynić do zagrożenia biologicznego. Czyszczenie wykonywane jest również w odlewnictwie, przemyśle chemicznym oraz wszędzie tam gdzie na powierzchni oczyszczanej nie mogą powstawać rysy i pęknięcia. Z powodzeniem czyszczenie wydmuchiwanym granulatem suchego lodu wykonywane jest po pożarze kiedy to należy usunąć z drewna warstwę smoły oraz spalonego drewna. Substancje lotne w trakcie czyszczenia zostają zamrożone dzięki czemu pył nie rozprzestrzenia się na pozostałe pomieszczenia.

  Data dodania: 21 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Lokalizacja pojazdów GPS »

  System zdalnego nadzoru pojazdów, zwany SAT-DOG, to możliwość monitoringu własnej floty pojazdów i nadzorowania ich przez 24 godziny na dobę. System pozwala zebrać niezbędne informacje i dane, które następnie zobrazowane są na stronie internetowej. Urządzenie pozwala zlokalizować miejsce położenia pojazdu, a także kluczowe informacje o samochodzie, pomiary oraz czujniki alarmowe.

  Dzięki systemowi, który pozwala natychmiastowo dowiedzieć się o konkretnym położeniu swojej floty pojazdów, można zarządzać nimi bez wychodzenia z domu. To także istotna kwestia bezpieczeństwa. System SAT-DOG został opracowany i wyprodukowany przez firmę DEST, która reaguje na potrzeby klientów, dostarczając wciąż nowych, lepszych rozwiązań.

  Terminal SAT-DOG, który umożliwia lokalizację pojazdów, rejestruje je na podstawie wybranych ustawień, mianowicie na podstawie startu silnika, zatrzymania silnika, co określony czas lub pokonany dystans, a także co zmianę wektora ruchu. Posiadając wiele pojazdów można bez problemu pogrupować je odpowiednio w systemie, dzięki czemu monitoring wskaże tylko te wybrane. Ponadto w historii zapisuje się również każda poszczególna lokalizacja, w której zarejestrowano pojazdy.

  Innowacyjne urządzenie pozwala monitorować swoje pojazdy również pod kątem ilości paliwa w baku lub ilości paliwa zatankowanego przez kierowcę. System posiada klasę 10, co oznacza, że wskazuje on na liczbę dokładną, co do 10%. Firma oferuje także możliwość zamontowania sondy paliwa w baku, dzięki czemu będzie można dokładniej i precyzyjniej odczytać dane dotyczące paliwa.

  Zachęcamy do zapoznania się z systemem monitorowania pojazdów SAT-DOG, a także do odwiedzenia oficjalnej strony producenta, na której znajdują się szczegółowe informacje o urządzeniu.

  Data dodania: 27 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Montaż alarmu Legionowo »

  Bezpieczeństwo jest jedną spośród najwyższych wartości, jakie powinien mieć zapewnione wszelaki z nas. Odmiennie zawsze będzie nam towarzyszył strach, jaki jest emocją pochodzącą z niepewności o swój los. Zagrożenia tak właściwie czyhają na człowieka na dowolnym kroku. Bezsprzecznie nie da się tymże nie przejmować. Jakkolwiek nie można pozostawiać tegoż samemu sobie. Współczesna technologia pozwala nam także na owo, żeby czuć się bezpiecznie w domu, pracy, szkole i innych miejscach użyteczności publicznej. Nowoczesne systemy zabezpieczeń da Państwu Alcorn znajdujące się w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 8. Poza wysokiej klasy sprzętem mogą Państwo liczyć na doradztwo oraz pomoc w owym, iżby wybrać najbardziej odpowiedni system, który będzie w pełni odpowiadał Państwa potrzebom. Dodatkowo również właściwe podkreślenia jest to, że wszystko jest realizowane w czasie, a dodatkowo oferowane jest wsparcie techniczne. Więcej wiadomości o firmie, a jeszcze o jej ofercie wyszukają Państwo wchodząc na witrynę elektroniczną: alcorn. pl.

  Data dodania: 14 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Najwyższej jakości części do koparek »

  Wszystkim osobom szukającym profesjonalnej firmy zajmującej się oferowaniem części do spycharek chcemy przedstawić Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe RENOX. Działamy zawsze z mottem: organizacja, zawodowstwo, elastyczność! Postaw na świetnego partnera w kwestii części do spycharek, postaw na naszą firmę! W naszej firmie otrzymasz części CAT, części JCB i inne! Posiadamy szeroki asortyment! Skorzystaj z naszych usług, bo są naprawdę fachowe. W naszej ofercie znajdziesz części różnego rodzaju. Oprócz katalogowych, przyjmujemy też indywidualne zamówienia na zrealizowanie usług. Nasze ceny są zawsze do negocjacji. Do wykonywania usług stosujemy przede wszystkim wysokiej jakości sprzętu oraz części. W naszej firmie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Nasze olbrzymie doświadczenie w realizacji usług powoduje, że jesteśmy najlepsi.

  Data dodania: 13 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Nóż krojczy »

  Maszyny do szycia są urządzeniami, na które zawsze jest znaczne wymaganie. Z tej przyczyny aby dać możliwość osobom wejście do sprzętu do szycia wysokiej jakości powstał sklep Globar. Działa on w tym momencie od 1992 roku, zatem od przeszło dwudziestu lat funkcjonuje w swojej wybranej branży oraz posiada nie lada doświadczenie. Propozycja Globar jest bardzo obszerna. Maszyna do szycia, nóż krojczy, manekin albo stębnówka... każdy klient spokojnie znajdzie tam coś, czego potrzebuje a oprócz tego to sprzedawane w bardzo rozsądnej cenie. Globar to również firma, która jako pierwsza w swojej branży zainwestowała w sklep internetowy. Ponadto ma sklepy miejscowe w takich miejscowościach jak Olsztyn czy Kraków. Towary dobrej jakości, spory wybór i również rozsądne ceny to atuty, które na niechybnie powinny wzbudzić zapał klientów do Globar. A oprócz tego na niechybnie nie będą oni żałowali tego wyboru.

  Data dodania: 28 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Wysokiej klasy drukarki do koszulek »

  Potrzebują Państwo drukarki do koszulek albo innej odzieży? Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją naszych drukarek umożliwiających nanoszenie druku na tekstylia. Zależy nam na bezsprzecznym zadowoleniu naszych klientów, w związku z tym mamy poszanowanie do ich wymogów. Wierzymy, że nadruki, jakie zostaną przez Ciebie zrobione, będą szalenie wyjątkowe i nie może popsuć ich sprzęt niewiadomego pochodzenia. Dopiero tu znajdziecie Państwo urządzenia najlepszej jakości. Wydruki z naszych urządzeń są trwałe na temperatury, odporne na ścieranie a także trwałe. Gwarantujemy subtelność a oprócz tego ostrość wydruku. Rozumiemy także, jak relewantny jest przepych - aplikowanie sprzętu z naszej propozycji jest przyjemnością i również nie sprawia najmniejszych problemów na przestrzeni użytkowania. Wybór wyjątkowej drukarki nie wypada do najłatwiejszych, w związku z tym w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  BPS SOLUTIONS — Frezowanie i Toczenie CNC, Wykrojniki, Tłoczniki, Formy Wtryskowe i Rozdmuchowe, »

  BPS SOLUTIONS 04-994 Warszawa, ul. Poezji 19 
  e-mail: info@bps.com.pl
  tel: +48 22 382 16 60 
  kom: +48 516 600 101 | kom: +48 515 600 303

  BPS Solutions jest zakładem obróbki metali, który dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz świetnie zgranemu zespołowi specjalistów posiadających ogromne doświadczenie, może zaproponować Państwu szeroki zakres usług z zakresu obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej, w tym:
  • Frezowanie CNC 3 i 5 osi
  • toczenie CNC i konwencjonalne
  • elektrodrążenie wgłębne
  • elektrodrążenie drutowe
  • szlifowanie płaszczyzn,
  • szlifowanie na okrągło powierzchni otworów i wałków
  • wytaczanie,
  • wiercenie na wiertarkach współrzędnościowych i promieniowych, gwintowanie
  • spawanie MIG/MAG/TIG konstrukcji stalowych, stali kwasoodpornych i innych
  • obróbkę wykańczającą: polerowanie, malowanie proszkowe, lakierowanie, docieranie,
  •zapewniamy obróbkę cieplną: hartowanie, czernienie, oksydowanie, miedziowanie, azotowanie,
  Realizujemy zlecenia na wykonanie elementów prototypowych, jednostkowych, krótko i śednioseryjnych detali z metalu, stali narzędziowej, jakościowej, specjalnej do 75 HRC, stopów aluminium, metali kolorowych: miedzi, brązu, mosiądzu, niektórych stopów tytanu, tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów.
  Wykonujemy m. in.
  - formy wtryskowe GK i ZK, rozdmuchowe jedno i wielokrotne, formy do gumy (od projektu po testowanie w naszej wtryskowni)
  - wykrojniki, tłoczniki
  - oprzyrządowanie, noże i gilotyny tnące, okrojniki, obcinaki, matryce, stemple, narzędzia specjalne, części zamienne.
  - Przyjmujemy zlecenia produkcyjne na wtryskarkach
  Zapraszamy do kontaktu i współpracy
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta
  www.bps.com.pl/
  bpssolutions.pl/index.php/pl/oferta/itemlist/category/22-frezowanie-cnc

  Data dodania: 12 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Najleosza stopa wibracyjna »

  Weber MT to przedsiębiorstwo z wieloletnim|doświadczeniem, jej główna siedziba jest ulokowana w niemieckiej miejscowości Bad Laasphe. Na potrzeby polskiego rynku w 1992 roku wybudowano filię tej sprawdzonej firmy zajmującej się wytwórstwem ręcznie kierowanych maszyn do zagęszczania gruntu a także asfaltu. Polski wydział mieści się w Nadarzynie / Starej Wsi. W ofercie przedsiębiorstwa jest także sprzęt do przecinania powierzchni a także zwiększania gęstości betonu. Weber MT ciągle się unowocześnia a także wprowadza nowości do swojej oferty, jak chociażby zagęszczarka rewersyjna CR 2, która jest niezwyczajnie wydajna i charakteryzuje się stabilnością działania a oprócz tego niesamowitymi parametrami posuwu. Dużym zainteresowaniem cieszy się również płyta wibracyjna typu CF 2 i również CF 3, które stosuje się przy pracach na terenach zielonych, w ogrodach a oprócz tego przy remontowaniu powierzchni.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Wysokiej jakości części do wózków widłowych »

  Wózki widłowe linde to urządzenia, które są niezbędne do pracy we wszelkiego typu magazynach a także halach. Dlatego też przedsiębiorstwo Techma dostarcza swoim klientom najlepszej klasy urządzenia przemysłowe tego gatunku, które świetnie sprawdzają się w praktyce. Partner gwarantuje szeroki wybór wózków widłowych elektrycznych, spalinowych i również gazowych, ale także i również wózków podnośnikowych a także wszelkiego gatunku części do wózków widłowych i akcesoria do ich wyposażenia. Istnieje możliwość wyboru wózka w stanie "as is". Poza tym firma gwarantuje sposobność dokonania bezpłatnej rejestracji wózka w UDT, co stanowi najlepsze zaświadczenie jakości technicznej pojazdu. Techma funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat, przez co prawdopodobnie pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem we wszelkich kwestiach związanych z transportem wewnętrznym.

  Data dodania: 15 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Części zamienne do wózków widłowych »

  Nasz sklep Euro - Części proponuje tylko najlepsze części a oprócz tego podzespoły do wózków widłowych a oprócz tego paletowych. Oferujemy usługi napraw, serwisowania a oprócz tego ogumiania. W naszej ofercie posiadamy również rozległy zakres części zamiennych do pojazdów widłowych, takie jak koła poliuretanowe, łańcuchy masztu oraz podzespoły elektryczne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu wyrobiliśmy renomę, wózki widłowe opony osiągnięcia niezawodności w tej branży. Wobec tego posiadamy najlepszy kontakt z klientem - w razie jakichkolwiek pytań a także wątpliwości oferujemy radę dotyczącą zakupu czy też usług. Na naszej stronie internetowej można znaleźć cały {nformator na temat naszych produktów, chociaż namawiamy również do kontaktu telefonicznego w razie potrzeb. Dajemy gwarancję, że każdy produkt z naszego asortymentu jest najlepszej klasy a oprócz tego będą Państwo zadowoleni z kupna.

  Data dodania: 26 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Etui Samsung Galaxy S8 na strefatelefonu.pl »

  Bez względu na to, której marki telefon posiadamy na stronie sklepu internetowego znajdującego się pod adresem https://strefatelefonu. pl/, każdy znajdzie to czego poszukuje. Wyszukiwanie jest procesem bardzo łatwym, dlatego że kategorie zostały podzielone na marki w skład których wchodzą: Samsung, Huawei, Apple, LG i inne podobnie znanych producentów. Dla każdej wybrane zostały konkretne modele telefonów, do których są sprzedawane dodatki. Wśród oferowanych produktów są: etui do telefonu w różnych stylach i kolorach oraz dostarczające nam właściwą osłonę przed uszkodzeniami, pęknięciami i rysami na wyświetlaczu folia ochronna czy szkło hartowane świetnej jakości w niskiej cenie. Sklep zapewnia osobie zamawiającej ekspresową, tanią i bez problemową dostawę z możliwością bezpłatnego zwrotu zamówionego towaru w ciągu czternastu dni. Dla wygody i komfortu konsumenta obsługiwana jest szybka płatność online.

  Data dodania: 31 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie maszyn i urządzeń

  Profesjoanalna obróbka skrawaniem »

  Zachęcamy Was do skorzystania z oferowanych przez nas usług. Naszą specjalizacją są usługi tokarskie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, za sprawą czego jesteśmy w stanie wykonać różnorakie usługi. Nasze duże doświadczenie sprawiło, że cieszymy się sporym uznaniem między naszych klientów. Was też zapraszamy do współpracy. Otrzymacie u nas specjalistyczne koła zębate, które zrobione są z ogromną starannością oraz dokładnością. Wykonujemy także szlifowanie bezkłowe, a oprócz tego zlecenia na toczenie detali w dużych seriach. Do perfekcji znamy się na uzyskiwaniu gwintów o różnych wielkościach. Mikromat to specjalistyczna firma, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Toteż zachęcamy Was do współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy szczegółowo opowiedzą Wam o naszej ofercie.

  Data dodania: 28 10 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: