Strony z województwa Łódzkie:

 • PbSeba

  PbSeba »

  Mistrz w dziedzinie stali antykorodowej. Firma Seba trudni się produkowaniem i instalowaniem konstrukcji zrobionych ze stali kwasoodpornej. Poza usługami spawalniczymi polecamy także balustrady, schody, meble i parkany. Biuro przedsiębiorstwa mieści się w Ozorkowie, jednak profesjonalne usługi przedsiębiorstwo dostarcza na terenie całej Polski. Ze względu na własny park maszynowy zakład może zagwarantować, że wykonane zlecenia urzeczywistnią życzenia kontrahentów. Ul. Kochanowskiego 32, 95-035 Ozorków

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • PbSeba

  Blacharstwo - Lutomiersk »

  Autoodnowa to firma blacharsko lakiernicza, która ma do zaoferowania Państwu najnowocześniejszy, profesjonalny sprzęt, oraz specjalistów, którzy wykonają wszelkie prace naprawcze, powypadkowe, czy też renowacyjne z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego.
  Autoodnowa obsługuje zarówno samochody osobowe jak i dostawcze na przykład busy itp.
  W specjalnej ofercie zakładu blacharsko lakierniczego jest równie usługa spawania aluminium.

  Data dodania: 08 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • PbSeba

  Siatka jutowa »

  Siatki i chusty jutowe przeznaczone są dla sadowników i ogrodników. Siatkami z naturalnej tkaniny jutowej okręca się w jesieni młode sadzonki drzew, aby ochronić je przed przemarzaniem w zimie. Jako, że jest to naturalny surowiec, nie hamuje infiltracji powietrza, pozwalając oddychać roślinom. Zarazem skutecznie izoluje przed minusowymi temperaturami. bardzo pożyteczne jest to, iż na wiosnę można zdjąć taką osłonę i wyrzucić na kompost. Po kilku miesiącach otrzymując próchnicę. Czyli juta jest w pełni ekologicznym surowcem, dodatkowe zmniejszającym ewentualne koszty utylizacji.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: